Budapešte pasibaigusiose tarptautinėse šiuolaikinės penkiakovės vyrų varžybose Justinas Kideris užėmė trečiąją vietą! Kombinuotoje rungtyje pasaulio čempionas nepaliko vilčių konkurentams, tvirtai užėmė pirmąją vietą, o bendrojoje įskaitoje iš septintosios vietos pakilo į trečiąją!

Lietuvis iš viso surinko 1491 tašką. Turnyro nugalėtoju tapo vengras Robertas Kasza (1528), o antrąją vietą užėmė baltarusis Ramanas Pinčukas (1502).

Puikiai kombinuotoje rungtyje pasirodė ir Lukas Kontrimavičius, užėmęs 10-ąją vietą. Arturas Bartaševičius liko 26-as, o Dovidas Vaivada - 39-as.

Bendrojoje įskaitoje L. Kontrimavičius (1389 taškai) užėmė 20-ąją vietą, A. Bartaševičius (1082) - 44-ąją, o D. Vaivada (1081) - 45-ąją.