Kontrimavičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Kontrimavičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Kontrimavičius“.

Penkiakovininkai pasaulio čempionų titulus gins Varšuvoje

Pasaulio šiuolaikinės penkiakovės čempionatas Lenkijos sostinėje Varšuvoje prasidėjo dar pirmadienį, bet lietuviams jis prasideda šiandien. Mūsiškiai nedalyvavo neolimpinėse estafečių rungtyse, o šiandien moterų atrankos varžybose startuos pasaulio čempionės titulą ginanti Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė, Gintarė Venčkauskaitė ir Lina Batulevičiūtė. Ketvirtadienį vyrų atrankos varžybose dalyvaus taip pat pasaulio čempiono titulą ginantis Justinas Kinderis ir Lukas Kontrimavičius.
2014-09-03

Pasaulio čempionas J. Kinderis varžybose Vengrijoje – trečias

Budapešte pasibaigusiose tarptautinėse šiuolaikinės penkiakovės vyrų varžybose Justinas Kideris užėmė trečiąją vietą! Kombinuotoje rungtyje pasaulio čempionas nepaliko vilčių konkurentams, tvirtai užėmė pirmąją vietą, o bendrojoje įskaitoje iš septintosios vietos pakilo į trečiąją! Lietuvis iš viso surinko 1491 tašką.
2014-02-02

G. Venčkauskaitei ir L. Kontrimavičiui – Europos jaunimo šiuolaikinės penkiakovės čempionato bronza

Bronzos medalius Bulgarijoje pasibaigusiame Europos jaunimo (iki 21 metų) šiuolaikinės penkiakovės čempionate mišrių estafečių varžybose iškovojo 20-metės Gintarės Venčkauskaitės ir 21-erių metų Luko Kontrimavičiaus duetas. Šeštadienį vykusiose varžybose Lietuvos sportininkai surinko 5696 taškus ir į priekį praleido tik čempionais tapusius Rusijos penkiakovininkus Giulnaz Gubajduliną ir Ilją Šugarovą (5862 tšk.
2013-06-22

Penkiakovininkai G. Venčkauskaitė ir L. Kontrimavičius pasaulio jaunimo čempionate – septinti

Lenkijoje vykusio pasaulio jaunimo (iki 21 metų) šiuolaikinės penkiakovės čempionato mišrių komandų estafetėje sekmadienį Lietuvos atstovai Gintarė Venčkauskaitė ir Lukas Kontrimavičius užėmė septintąją vietą. 19-metė Gintarė ir 20-metis Lukas surinko 5734 taškus. Nugalėjo latviai Olga Sislova ir Pavelas Svecovas, surinkę 5952 taškus. Sidabro medalius iškovojo Ukrainos, o bronzos - Lenkijos atstovai. Varžybose dalyvavo 19 komandų.
2012-09-09

Penkiakovininkas L. Kontrimavičius pasaulio jaunimo čempionate – 21-as

Lietuvos penkiakovininkas Lukas Kontrimavičius Lenkijoje vykstančio pasaulio jaunimo (iki 21 metų) šiuolaikinės penkiakovės čempionato vaikinų varžybų finale šeštadienį užėmė 21-ąją vietą. 20-metis lietuvis surinko 5556 taškus. L. Kontrimavičius fechtavimo rungtyje buvo 27-as, plaukime - 26-as, jojime - devintas, o šaudymo ir bėgimo varžybose - 11-as. Nugalėjo prancūzas Valentenas Belo (Valentin Belaud, 5876 tšk.). L. Kontrimavičius atrankos varžybų C grupėje buvo septintas.