Bronzos medalius Bulgarijoje pasibaigusiame Europos jaunimo (iki 21 metų) šiuolaikinės penkiakovės čempionate mišrių estafečių varžybose iškovojo 20-metės Gintarės Venčkauskaitės ir 21-erių metų Luko Kontrimavičiaus duetas.

Šeštadienį vykusiose varžybose Lietuvos sportininkai surinko 5696 taškus ir į priekį praleido tik čempionais tapusius Rusijos penkiakovininkus Giulnaz Gubajduliną ir Ilją Šugarovą (5862 tšk.) bei sidabrą iškovojusius ukrainiečius Anastasiją Spas ir Jurijų Fedečką (5732 taškai).

Pirmojoje fechtavimosi rungtyje (784 tšk.) lietuviai tenkinosi šeštąja pozicija, plaukimo varžybose (1376 tšk.) užėmė ketvirtąją vietą, jojime (1120 tšk.) buvo penkti ir nugalėjo šaudymo bei bėgimo dvikovėje (2416 taškų).

Iš viso mišrių estafečių varžybose dėl medalių kovojo dešimt komandų.