Indian Velse (JAV) vykstančiame ATP 1000 serijos „BNP Paribas Open“ vyrų teniso turnyre dar vieną pergalę šventė ispanas Rafaelis Nadalis (ATP-4). Vienetų varžybų ketvirtfinalyje ispanas per 2 valandas 46 minutes 7:6 (7:0), 5:7, 6:4 įveikė skandalingąjį australą Nicką Kyrgiosą (ATP-132). Tai buvo šešta ispano pergalė prieš australą per dešimt jų dvikovų.

N. Kyrgiosas pirmavo beveik visą pirmąjį setą (3:1, 4:2, 5:3), bet su įtampa nesusitvarkė dešimtajame geime, kai pralaimėjo savo padavimų seriją. R. Nadalis išplėšė pratęsimą ir jame laimėjo visus 7 taškus.

N. Kyrgioso įsiūtį žiūrėkite:

Antrajame sete 11 geimų vyko visiškai lygi kova ir nė vienas žaidėjas net neturėjo „break pointų“. Tai pasikeitė 12-ajame geime, kai australas atitrūko 40:15 ir laimėjo varžovo padavimų seriją, tuo pačiu realizuodamas „set pointą“.

Lemiamo seto pradžioje abu tenisininkai švaistė „break pointus“. Septintajame geime R. Nadaliui pavyko perimti iniciatyvą, laimėjus varžovo padavimų seriją. Vėliau ispanas žaidė užtikrintai, nesuteikė varžovui progų atsitiesti ir šventė pergalę.

N. Kyrgiosas po mačo paspaudė ranką R. Nadaliui ir bokštelio teisėjui, o tada didele jėga metė savo raketę žemyn. Ši atšoko labai toli ir vos nesužeidė kamuoliukus padavinėjusio berniuko.