Paaiškėjo Vilniaus „Žalgirio“ varžovas Europos lygos atrankoje

Dambrausko auklėtiniai keliauja toliau

Valdo Dambrausko treniruojamas Razgrado „Ludogorec“ klubas šįvakar turėjo nemažai vargo, bet sugebėjo žengti į trečiąjį UEFA Čempionų lygos atrankos etapą.

Bulgarijos čempionai savų žiūrovų akivaizdoje 3:1 palaužė Slovėnijos „Mura“ ekipą, su kuria pirmosios rungtynės pasibaigė lygiosiomis 0:0.

Šįkart „Ludogorec“ sugebėjo anksti įmušti įvartį, kuomet 4 minutę įvartį pelnė puolėjas Pieros Sotiriou. Visgi, po šio įvarčio pavojingesnių progų sukūrė „Mura“ klubas, kuriam 64 minutę pavyko rezultatą išlyginti.

„Ludogorec“ kailį išgelbėjo po keitimo pasirodęs puolėjas Elvis Manu, kuris 82 minutę sugrąžino savo komandai persvarą, o ją 90 minutę galutinai įtvirtino brazilas Cauly Oliveira-Souza.

Ši pergalė reiškia, kad „Ludogorec“ turės vykti į Graikiją, kadangi trečiajame UEFA Čempionų lygos etape jų lauks Graikijos čempionai Pirėjo „Olympiacos“.

V.Dambrausko komandos pergalė atsakė ir dar vieną klausimą – būsimą Vilniaus „Žalgirio“ varžovą UEFA Europos lygos trečiajame atrankos etape. Juo tapo šias rungtynes pralaimėjęs „Mura“ klubas.