Aštuoniolikos taškų persvarą iššvaistyti sugebėję Pirėjo „Olympiacos“ krepšininkai namuose galiausiai palaužė Madrido „Real“ klubą rezultatu 88:79 (28:18, 18:23, 17:23, 25:12) ir Eurolygos ketvirtfinalio serijoje išsiveržė į priekį 1:0.

Nikola Vujčičiaus vedini Graikijos pirmenybių lyderiai rungtynes pradėjo spurtu 7:0 ir savo pranašumą išlaikė visą ketvirtį. Sužaidus devynias minutes Georgios Printezis pirmą kartą padidino „Olympiacos“ persvarą iki dviženklės - 26:16.

Negano to, antrajame ketvirtyje „Olympiacos“ pranašumas ir toliau augo. Sužaidus septynias minutes šiame ketvirtyje Panagiotis Vasilopoulos tiksliai realizavo abu baudos metimus, o Pirėjo komandos persvara pasiekė rekordinę ribą - 46:28. Visgi dar iki didžiosios pertraukos „Real“ spurtavo 13:0 ir po dviejų kėlinių komandas jau teskyrė vos penki taškai - 46:41.

Trečiąjį ketvirtį Madrido ekipa pradėjo dar vienu spurtu 9:0 ir po Felipe Reyeso dvitaškio bei Louiso Bullocko tolimo metimo svečiai pirmą kartą persvėrė rezultatą savo naudai - 50:46. Per likusį laiką kova aikštelėje vyko taškas į tašką.

Rungtynių didvyriu „Olympiacos“ ekipos fanai turėtų laikyti P.Vasilopoulą. Būtent du šio krepšininko tolimi metimai ir N.Vujčičiaus keturi taškai iš eilės likus žaisti dvi minutes leido Pirėjo ekipai susigrąžinti devynių taškų persvarą (80:71), kurios svečiams panaikinti jau nebepavyko. „Olympiacos“ iškovojo pergalę rezultatu 88:79.

„Olympiacos“: N.Vujčičius (dvitaškiai 7/8, tritaškiai 1/1) ir L.Greeras - po 19, T.Papaloukas 13 (13 rez. perd.), J.Childressas ir P.Vasilopoulos - po 8.

„Real“: L.Bullockas 15, F.Reyesas 14 (7 atk. kam.), R.Lopezas 11, K.Winstonas, A.Hervelle ir T.Van den Spiegelis - po 9.