NBA Vakarų finalo starte – užtikrinta „Warriors“ klubo pergalė

prasčiausias Dončičiaus mačas atkrintamosiose

Triuškinamai NBA Vakarų konferencijos finalą pradėjo „Golden State Warriors“ klubas, kuris namuose 112:87 (28:18, 26:27, 34:24, 24:18) pranoko  Dalaso „Mavericks“.

Serijoje iki keturių pergalių „Warriors“ išsiveržė į priekį 1:0. Antrosios serijos rungtynės naktį iš penktadienio į šeštadienį Lietuvos laiku vėl vyks „Warriors“ aikštelėje.

Rungtynėse šeimininkai spurtavo jau nuo pradžių. Pirmajame kėlinyje po spurto 14:5 jie susikrovė dviženklę persvarą  28:18.

Vėliau šeimininkai skirtumą sėkmingai išlaikė. Po pertraukos jis dar kiek ūgtelėjo. Vienu metu „Warriors“ pirmavo ir 73:54.

Ketvirtajame kėlinyje Luka Dončičiaus tempiami svečiai dar bandė artėti, bet šeimininkai čia pat sėkmingai užpuolė ir neleido varžovams net pagalvoti apie galimybę laimėti mačą.

Nugalėtojams Stephenas Curry pelnė 21 tašką, atkovojo 12 kamuolių ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Andrew Wigginsas ir Jordanas Poole'as pridėjo po 19.

Pralaimėjusiems L. Dončičius surinko 20 taškų, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 7 kamuolius. Slovėnas rungtynes baigės vos su 6 pataikytais metimais iš 18-os iš žaidimo. 20 taškų yra mažiausiais jo įmestų taškų skaičius per mačą šiemet NBA atkrintamosiose.

Pirmajame kėlinyje L. Dončičius dar nukentėjo nuo A. Wigginso, kai pastarasis aktyviai gindamasis ranka kabino slovėnui per veidą. Ant L. Dončičiaus veido buvo matyti labai ryškus įbrėžimas.

„Warriors“: Stephenas Curry 21 (12 atk. kam., 4 rez. perd.), Andrew Wigginsas ir Jordan Poole po 19, Klay Thompsonas 15 (5 atk. kam., ), Kevonas Looney, Draymondas Greenas (9 atk. kam.) ir Otto Porteris po 10.

„Mavericks“: Luka Dončičius 20 (7 atk. kam., 4 rez. perd., 7 kld.), Spenceris Dinwiddie 17 , Jalenas Brunsonas 14, Reggie Bullockas 12/