Dramatišką pergalę Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) pirmenybėse iškovojo Dalaso „Mavericks“ (17/11) ekipa, kuri savo aikštelėje po dviejų pratęsimų 97:94 (25:14, 18:18, 18:23, 20:26, 6:6, 10:7) įveikė Portlendo „Trail Blazers“ (15/13) klubą.

Dalaso ekipa tapo vienintele ekipa šeštadienį, kuri sugebėjo laimėti namuose. Visas kitas septynerias rungtynes laimėjo svečiai.

Trečiąją pergalę iš eilės iškovojusiam „Mavericks“ klubui 20 taškų pelnė Dirkas Nowitzkis (9 atk. kam.), 19 - Jasonas Terry, 14 - Shawnas Marionas (12 atk. kam.), po 10 - Delonte Westas ir Lamaras Odomas.

Pralaimėjusiųjų gretose išsiskyrė Lamarcusas Aldridge'as, kurio sąskaitoje 33 taškai ir 12 atkovotų kamuolių.

Dalaso komanda Vakarų konferencijoje žengia ketvirta, o Portlendo krepšininkai užima aštuntąją poziciją.