LeBronas Jamesas ir kompanija įsivažiavo po sunkaus sezono starto - „Cleveland Cavaliers“ (15-7) 121:114 (42:35, 21:32, 36:23, 22:24) nugalėjo „Atlanta Hawks“ (4-17) ir įsirašė jau dešimtą pergalę iš eilės.

Kevinas Love’as nugalėtojams pelnė 25 taškus ir atkovojo 16 kamuolių. L.Jamesas pasižymėjo 24 taškais ir 12 rezultatyvių perdavimų.

Atlantos komandai vokietis Denisas Schroderis pelnė 27 taškus.

Kitose rungtynėse pergalę paskutinėmis akimirkomis šventė lietuviškasis „Denver Nuggets“ (12-9) klubas, kuris 111:110 palaužė svečius iš Čikagos - „Bulls“ (3-17) krepšininkus.

Denverio klube generalinio vadybininko postą užima Artūras Karnišovas, skautu dirba Tomas Balčėtis, o Martynas Pocius yra krepšinio operacijų vadybininkas.

Šių rungtynių pabaiga buvo itin dramatiška - likus žaisti kiek daugiau nei 9 sekundes po prasiveržimo sunkius taškus pelnė „Bulls“ narys Krisas Dunnas, išvedęs svečius į priekį 110:109. Denverio komanda nebeturėjo minutės pertraukėlių.

Kamuolį gavęs Willas Bartonas nuskuodė per visą aikštę ir prasiveržęs krepšio link pelnė du taškus, dar varžovams palikdamas tris sekundes, kurių šie jau nespėjo išnaudoti.

W.Bartonas viso pelnė 37 taškus, Gary Harrisas pridėjo 21.

„Bulls“ ekipai po 20 taškų pelnė Robinas Lopezas ir Lauri Markkanenas, 19 surinko K.Dunnas.