cleveland cavaliers

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „cleveland cavaliers“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „cleveland cavaliers“.

NBA: Stephenas Curry pelnė 44 taškus

NBA atsinaujinusi „Cleveland Cavaliers“ (34-23) 103:110 (31:22, 23:35, 25:25, 24:28) nusileido „Washington Wizards“ (34-24) krepšininkams. Tiesa, LeBronas Jamesas buvo labai arti stebuklo. „Wizards“ vos neiššvaistė 11 taškų persvaros, kai ketvirtajame kėlinyje Karalius pelnė 14 taškų iš eilės ir sumažino skirtumą iki 103:106. Tačiau Vašingtono ekipa išsigelbėjo, kai dvitaškį pataikė Bradley Bealas, o L.Jamesas nepataikė baudos metimų. Iš viso L.Jamesas surinko 32 taškus.
2018-02-23

NBA naktis: sutrypti „Cavaliers“ ir „Warriors“ žvaigždynai

Eilinę nesėkmę NBA pirmenybėse patyrė milžiniškoje duobėje atsidūrusi „Cleveland Cavaliers“ (30-22) ekipa, iššvaisčiusi 21 taško pranašumą ir galiausiai triuškinamai pralaimėjusi vienai blogiausių lygos komandų. „Cavs“ išvykoje 98:116 (43:31, 24:20, 22:41, 9:24) nusileido „Orlando Magic“ (17-36). Lygos vicečempionus įprastai į priekį tempė LeBronas Jamesas, pelnęs 25 taškus (8/13 dvit., 2/4 trit., 3/4 baud.), atkovojęs 10 kamuolių ir atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus.
2018-02-07

Neįtikėtinas scenarijus: LeBronas Jamesas vasarą prisijungs prie „Warriors“ žvaigždyno?

LeBronas Jamesas šią vasarą turėtų tapti laisvuoju agentu ir kalbėtis su juo ketina ne kas kiti, o žvaigždžių perpildytos „Golden State Warriors“ atstovai. L.Jamesas dar metams galėtų likti „Cleveland Cavaliers“ komandoje ir uždirbti 35,6 mln. dolerių, bet neabejojama, kad 33-ejų atletas pasinaudos sutarties punktu ir taps laisvuoju agentu. ESPN žurnalistai skelbia, pats L.Jamesas sutiktų kalbėtis su „Warriors“, jeigu šie atrastų pinigų maksimaliam kontraktui.
2018-02-01

Neeilinį LeBrono Jameso pasiekimą aptemdė eilinis „Cavaliers“ pralaimėjimas

LeBronas Jamesas tapo jauniausiu NBA lygos žaidėju istorijoje, kuriam pavyko perkopti 30 tūkstančių pelnytų taškų ribą, bet Klivlando komandai tai nepadėjo iškovoti pergalės. „Cavaliers“ (27-19) išvykoje 102:114 (29:25, 26:38, 26:26, 21:25) nusileido „San Antonio Spurs“ (31-18). Istorinę ribą L.Jamesas pasiekė paskutinio kėlinio akimirkomis, pataikęs dvitaškį. Iki 30 tūkst. ribos jam tetrūko 8 taškų. L.Jamesas šį pasiekimą užfiksavo būdamas 33 metų ir 24 dienų amžiaus.
2018-01-24

NBA: Domantas Sabonis buvo arti dvigubo dublio

„Indiana Pacers“ (24-21) 86:100 (28:29, 19:23, 27:22, 12:26) nusileido „Portland Trail Blazers“ (24-21) ekipai, o Domantui Saboniui trūko nedaug iki dvigubo dublio. Startiniame „Pacers“ penkete žaidęs D.Sabonis per 33 minutes pelnė 9 taškus (4/9 dvitašk., 1/1 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė vieną kamuolį, blokavo vieną metimą, tris kartus suklydo ir penkis kartus prasižengė. Portlando ekipą į priekį vedė 26 taškus surinkęs Daminas Lillardas.
2018-01-19

NBA aikštelėse lietuviams sekėsi skirtingai

Skirtingomis nuotaikomis NBA aikšteles paliko Lietuvos rinktinės atstovai. „Indiana Pacers“ svečiuose 109:94 (31:21, 27:26, 27:18, 24:29) įveikė „Utah Jazz“ ir pergalę šventė trečiajame mače iš eilės. Solidžias rungtynes sužaidė ir Indianos ekipai atstovaujantis jaunasis lietuvis Domantas Sabonis.
2018-01-16

NBA: Domantas Sabonis atkovojo 14 kamuolių

„Indiana Pacers“ (23-20) su Domantu Saboniu NBA 120:97 (30:16, 34:28, 32:22, 24:31) sutriuškino „Phoenix Suns“ (16-28) klubą, o lietuvis buvo rimta jėga po krepšiu. D. Sabonis per 24 minutes pelnė keturis taškus (2/5 dvitašk.), atkovojo 14 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir du sykius prasižengė. Tai buvo antrasis iš eilės puikus lietuvio pasirodymas po krepšiu. Praėjusiose rungtynėse su „Cleveland Cavaliers“ Domantas nusiėmė 15 kamuolių.
2018-01-15

Domantui Saboniui – neregėtos liaupsės: lygina su NBA žvaigžde

Domantas Sabonis rungtynėse su „Cleveland Cavaliers“ susižeidė petį ir dėl jo skausmų gali praleisti artimiausias „Indiana Pacers“ rungtynes su „Phoenix Suns“. Ir tai yra didelis smūgis Indianos klubui, kuris sezono pradžioje negalėjo tikėtis, kad 21-erių puolėjas taps tokia svarbia ekipos dalimi. D.Sabonis antrajame savo sezone NBA lygoje renka po 12.4 taško ir atkovojo po 8 kamuolius.
2018-01-14

Domantas Sabonis maudė LeBroną ir žvėriškai kovojo po krepšiu

Domantas Sabonis ir vėl buvo starto penkete bei galingu dvigubu dubliu prisidėjo prie „Indiana Pacers“ (22-20) pergalės prieš LeBrono Jameso „Cleveland Cavaliers“ (26-16). 22 taškų deficitą panaikinusi „Pacers“ šventė pergalę 97:95 (12:34, 32:24, 32:16, 21:21). D.Sabonis antras rungtynes iš eilės pradėjo starto penkete ir vėl buvo galingas - per 28 minutes pelnė 12 taškų (4/11 dvit., 4/4 baud.), atkovojo 15 kamuolių, atliko tris rezultatyvius perdavimus ir blokavo metimą.
2018-01-13

Jonas Valančiūnas su „Raptors“ nukovė lygos vicečempionus

„Toronto Raptors“ vertėsi be dviejų starto penketo žaidėjų, tačiau tai vis tiek nesutrukdė nušluoti nuo kelio NBA vicečempionų. Jonas Valančiūnas ir komanda patiesė lygos vicečempioną „Cleveland Cavaliers“ – 133:99 (30:24, 35:16, 35:32, 33:27). Lietuvis ant parketo praleido 19 minučių, bet spėjo surinkti net 18 kamuolių – daugiausia šį sezoną. Lietuvis taip pat pridėjo 15 taškų (6/8 dvit., 0/1 trit., 3/4 baud.), atliko rezultatyvų perdavimą, suklydo 3 ir prasižengė 4 kartus.