D. Songaila pagerino savo šio sezono rekordą

NBA čempionate Naujojo Orleano „Hornets“ komanda, kuriai atstovauja Darius Songaila, svečiuose po pratęsimo 110:116 (33:32, 21:21, 24:26, 23:22; 9:15) nusileido Denverio „Nuggets“ ekipai.

D. Songaila, per 39 min. surinko 20 taškų (dvitaškiai 8/13, baudos 4/4) ir septyniais taškais pagerino savo šio sezono rezultatyvumo rekordą. Starto penkete rungtynes pradėjęs lietuvis dar atkovojo 7 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą, sykį suklydo ir prasižengė 2 kartus.

Nors „Širšės“ ir pralaimėjo, po mačo jų lyderis Chrisas Paulas negailėjo gerų žodžių lietuviui.

„Žinote, kai vienas vaikinas yra traumuotas, kad nors stoja į jo vietą ir daro viską, ką gali. Šiąnakt Darius buvo tikrai geras,“ – pagyrė traumą patyrusio Davido Westo netektį kompnesuoti mėginusio D. Songailos pastangas C. Paulas.

„Hornets“ komandai (23 pergalės/20 pralaimėjimų) Chrisas Paulas pelnė 26 taškus. Jis dar atliko 10 rezultatyvių perdavimų. Emeka Okaforas (10 atk. kam.) ir Predragas Stojakovičius surinko po16 taškų.

Šeštąją pergalę iš eilės iškovojusiai „Nuggets“ ekipai (29/14) Carmelo Anthony (11 atk. kam.) pelnė 30, Kenyonas Martinas (14 atk. kam.) ir Chauncey Billupsas (9 rez. perd.) – po 20, o Arronas Afflalo (5/9 tritaškių) – 19 taškų.

Denverio ekipa kovą dėl kamuolių po krepšiais laimėjo 61-37.

„Hornets“ Vakarų konferencijoje užima 11-ąją, o „Nuggets“ – antrąją vietas.