NBA atkrintamosios prasidėjo Milvokio „Bucks“ komandos pergale po pratęsimo. Mike’o Budenholzerio auklėtiniai namuose 109:107 (22:24, 31:26, 27:28, 19:21, 10:8) įveikė Majamio „Heat“ ekipą.

Permainingame mače nei vienai komandai nepavyko susikrauti didesnės persvaros.

Galiausiai likus 10 sekundžių iki ketvirtojo kėlinio pabaigos Majamio ekipa atsilkinėjo dviem taškais, bet Jimmy Butleris surengė lemiamą ataką jau aidint sirenai ir veiksmas persikėlė į pratęsimą.

Ten vaizdas išliko panašus. Abi komandos gerai puolė ir vėl viskas sprendėsi pabaigoje.

Pratęsime likus žaisti 20 sekundžių tritaškį pataikęs Goranas Dragičius lygino rezultatą ties 107 taškų. Po to pergalingus „Bucks“ taškus įmetė Khrisas Middletonas, kai buvo likę vos 0,5 sekundės.

„Heat“ dar bandė atsakyti metimu, bet šis nebuvo tikslus.

Pergalingus taškus pelnęs Kh.Middletonas iš viso surinko 27 taškus. Giannis Antetokounmpo pelnė 26 taškus ir atkovojo 18 kamuolių, bet pataikė 10 metimų iš 27.

Milvokio ekipai G.Dragičius surinko 25 taškus, Duncanas Robinsonas - 24.

„Heat“ žvaigždė J.Butleris pataikė vos keturis metimus iš 22.

„Bucks“ serijoje pirmauja 1:0 ir kitos rungtynės vėl vyks Milvokyje.

Majamio klubas šiame mače išmetė 50 tritaškių, pataikė 20. Tuo tarpu „Bucks“ iš 31 tritaškio prametė 16.

„Bucks“: Khrisas Middletonas 27, Giannis Antetokounmpo 26, Jrue Holiday 20 (11 atk. kam.), Brookas Lopezas 18.

„Heat“: Goranas Dragičius 25, Duncanas Robinsonas 24, Jimmy Butleris 17 (10 atk. kam.).