middletonas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „middletonas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „middletonas“.

„Bucks“ pergalė paženklinta įstabiu dueto pasirodymu ir kone pusšimčiu taškų

Milvokio „Bucks“ (23/8) NBA čempionate iškovojo užtikrintą pergalę. Adriano Griffino auklėtiniai namuose 144:122 įveikė Bruklino „Nets“ (15/16) krepšininkus. Pirmą kartą dviženklę persvarą „Bucks“ įgijo antrojo kėlinio antroje pusėje. Tiesa, trečiojo kėlinio viduryje „Nets“ sugebėjo persverti rezultatą, tačiau tai truko itin trumpai. Aukštesnę pavarą įjungęs Milvokio klubas nutolo ir finišavo 22 taškų pergale.
2023-12-28

NBA atkrintamosios prasidėjo pergalingu Middletono metimu paskutinę pratęsimo sekundę

NBA atkrintamosios prasidėjo Milvokio „Bucks“ komandos pergale po pratęsimo. Mike’o Budenholzerio auklėtiniai namuose 109:107 (22:24, 31:26, 27:28, 19:21, 10:8) įveikė Majamio „Heat“ ekipą. Permainingame mače nei vienai komandai nepavyko susikrauti didesnės persvaros. Galiausiai likus 10 sekundžių iki ketvirtojo kėlinio pabaigos Majamio ekipa atsilkinėjo dviem taškais, bet Jimmy Butleris surengė lemiamą ataką jau aidint sirenai ir veiksmas persikėlė į pratęsimą.
2021-05-23

M. Pociaus „Real“ triuškino varžovus

Triuškinančią pergalę pasiruošimo sezonui cikle pasiekė Martyno Pociaus atstovaujama Madrido „Real“ ekipa, svečiuose 68:43 nugalėjusi Alikantės „Lucentum“ krepšininkus. Lietuvis prie pergalės pridėjo 6 taškus. Nugalėtojams Marcusas Slaughteris pelnė 18, Rudy Fernandezas - 13, Sergio Llullas - 8 taškus. Pralaimėjusiųjų gretose rezultatyviausiai žaidė 46-erių Darrylas Middletonas, kurio sąskaitoje - 9 taškai.