„Bucks“ pergalė paženklinta įstabiu dueto pasirodymu ir kone pusšimčiu taškų

Geriausi epizodai, fotogalerija

Milvokio „Bucks“ (23/8) NBA čempionate iškovojo užtikrintą pergalę. Adriano Griffino auklėtiniai namuose 144:122 įveikė Bruklino „Nets“ (15/16) krepšininkus.

Pirmą kartą dviženklę persvarą „Bucks“ įgijo antrojo kėlinio antroje pusėje. Tiesa, trečiojo kėlinio viduryje „Nets“ sugebėjo persverti rezultatą, tačiau tai truko itin trumpai.

Aukštesnę pavarą įjungęs Milvokio klubas nutolo ir finišavo 22 taškų pergale.

Šiose rungtynėse pirmaujanti komanda keitėsi net 14 kartų, o dar 9 kartus rezultatas buvo lygus.

„Bucks“ išsiskyrė geresniu pataikymu iš toli (45,1 proc. prieš 21,9), rezultatyviais perdavimais (41:29) ir blokais (8:2).

Geriausius laikus prisiminė Khrisas Middletonas. Veteranas pelnė 27 taškus, atliko 10 rezultatyvių perdavimų ir realizavo visus 3 mestus tolimus metimus.

Jis sudarė puikų tandemą su Gianniu Antetokounmpo. Graikijos superžvaigždė pelnė 32 taškus, atkovojo 10 kamuolių, atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir liko per pora žingsnelių nuo trigubo dublio.

Kita „Bucks“ superžvaigždė Damianas Lillardas pelnė 12 taškų ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Nets“ gretose 21 tašką pelnė Jalenas Wilsonas.

Geriausius rungtynių epizodus rasite šios naujienos viršuje esančiame lange.