NBA Vakarų konferencijos pusfinalyje svarbią pergalę pasiekė Los Andželo „Clippers“. Tyronno Lue auklėtiniai išvykoje 119:111 (36:37, 24:28, 32:18, 27:28) palaužė Jutos „Jazz“.

„Clippers“ serijoje iki keturių pergalių pirmauja 3:2 ir turės šansą kitose rungtynėse uždaryti seriją namuose. Vienu metu šioje serijoje Kalifornijos komanda atsilikinėjo 0:2. Los Andželo ekipa per visą istoriją nėra buvusi Vakarų konferencijos finale.

Tuo tarpu „džiazmenai“ paskutinį kartą konferencijos finale žaidė 2007-aisiais, kai suklupo prieš būsimus čempionus San Antonijo „Spurs“.

Svečiai sugebėjo išgyventi ir be svarbiausio savo žmogaus Kawhi Leonardo. Puolėjas ketvirtosiose serijos rungtynėse patyrė kelio traumą ir nėra aišku, kada galės grįžti.

„Clippers“ į pergalę vedė Paulas George'as. Puolėjas pelnė 37 taškus, atkovojo 16 kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus. Šeiminkams kroatas Bojanas Bogdanovičius įmetė 32 taškus.

Pirmoje rungtynių dalyje „Jazz“ fantastiškai svaidė tolimus metimus – tinklelį skrodė net 17 tritaškių. Tai leido įgyti nežymų pranašumą (65:60).

Rungtynių eiga pasikeitė iškart po pertraukos – „Clippers“ sustygavo savo gynybą ir ketvirtąjį kėlinį pasitiko pirmaudami (92:83).

„Jazz“ sugebėjo sugrįžti, bet tritaškius įmetė Reggie Jacksonas ir Nicolas Batumas (100:90). Šeimininkai vėl neketino pasiduoti ir po Donovano Mitchello dvitaškio su pražanga priartėjo iki vieno metimo (100:97).

Likus keturioms minutėms herojaus kostiumą užsidėjo R. Jacksonas – pataikė iš toli ir nepabūgęs ilgarankio Rudy Goberto pelnė du taškus (105:97). „Jazz“ dar bandė priartėti, bet visas viltis nubraukė sudėtingas Paulo George'o dvitaškis su pražanga (113:106).

„Jazz“: Bojanas Bogdanovičius 32, Donovanas Mitchellas 21, Rudy Gobertas 17, Jordanas Clarksonas 15, Joe Inglesas 12 taškų.

„Clippers“: Paulas George'as 37, Marcusas Morrisas 25, Reggie Jacksonas 22, Terrance'as Mannas 13, Nicolas Batumas 9 taškai.