NBA Vakarų konferencijos finale savo varžovo laukia Fynikso „Suns“, tačiau serija žada daug intrigos. Los Andželo „Clippers“ namuose 118:104 (30:13, 38:31, 26:29, 24:31) nugalėjo Jutos „Jazz“ ir išlygino serijos rezultatą – 2:2.

„Clippers“ iš varžovų teritorijos parsivežė du pralaimėjimus, tačiau namuose reabilitavosi. Kitas mačas serijoje iki keturių pergalių bus žaidžiamas Jutoje.

Verta paminėti, kad „Jazz“ šiame mače pirmavo vos kartą (0:2). Įspūdingą atkarpą šeimininkai sužaidė jau pirmajame kėlinyje, kai komanda įgijo 14 taškų pranašumą (20:6). Vėliau jį pavyko dar padidinti (30:13).

Įspūdingą gynybą demonstravę „Clippers“ nesustojo ir antrajame ketvirtyje, kai pranašumas jau artėjo link nepadoraus (51:22). Svečiai po pertraukos kiek apramino varžovų siautulį, tačiau iki pergalės trūko labai daug.

„Jazz“ gretose 37 taškus pelnė lyderis Donovanas Mitchellas, tačiau be amerikiečio solidesniu indėliu nepasižymėjo kiti žaidėjai. Metų šeštajam žaidėjui Jordanui Clarksonui nesisekė labiausiai – 8 taškai ir 3 taiklūs metimai iš 12 bandymų.

Tuo tarpu šeimininkams Paulo George'o ir Kawhi Leonardo tandemas kartu pelnė 62 taškus.

„Clippers“: P. George'as ir K. Leonardas po 31, Marcusas Morrisas 24, Luke'as Kennardas ir Ivica Zubacas po 8 taškus.

„Jazz“: D. Mitchellas 37, Joe Inglesas 19, Bojanas Bogdanovičius 18, Rudy Gobertas 11 taškų.