24
Belgija – Anglija rungtynių akimirka (nuotr. SCANPIX)

Mūšyje dėl pirmos vietos grupėje – belgų triumfas

Paaiškėjo visos aštuntfinalio poros

Vėlyvą ketvirtadienio vakarą finišavo pasaulio futbolo čempionato grupių etapo varžybos.

24

Dar prieš šio vakaro rungtynes G grupėje buvo aiškios abi komandos, kurios varžysis aštuntfinalyje.

Pogrupio lyderių mače Belgija 1:0 palaužė Angliją ir sekančiame etape susitiks su Japonija.

Didžiosios Britanijos atstovų aštuntfinalyje lauks akistata su Kolumbija.

Nugalėtojams pergalingą įvartį 51-ą minutę pelnė Adnan Januzaj.

Abi komandos šiame susitikime vertėsi be savo rezultatyviausių žaidėjų.

Anglai žaidė be Harry Kane‘o, o belgų gretose nebuvo Romelu Lukaku.

Kitose G grupės rungtynėse pirmąją pergalę pirmenybėse iškovojęs Tunisas 2:1 įveikė Panamą.

Pirmajame kėlinyje Tuniso komandos futbolininkas Yassine Meriah (33 min.) netikėtai įsimušė kamuolį į savo vartus.

Tačiau po ilgosios pertraukos Afrikos atstovai sugebėjo įrodyti savo pranašumą.

Tuniso komandai įvarčius pelnė Fakhreddine Ben Youssef (51 min.) ir Wahbi Khazri (66 min.).

Pasaulio futbolo čempionato aštuntfinaliai startuos jau šį šeštadienį (birželio 30 d.).