„New York Knicks“ krepšininkai ir toliau neranda savo žaidimo. Trečiadienį savo aikštėje jie 99:118 nusileido galingai po krepšiu žaidusiai „Houston Rockets“ ekipai. Vienintelė gera žinia – po dviejų rungtynių pertraukos treneris vėl į aikštę išleido Mindaugą Kuzminską.

Beveik 6 minutes pasirodyti gavęs M. Kuzminskas sužaidė agresyviai ir naudingai – pelnė 6 taškus (1/1 tritaškiai, 3/4 baudos metimai), atkovojo ir perėmė po kamuolį. Puolėjas išsiskyrė rungtynių pabaigoje, kai jo metimas paskutinę sekundę beveik nuo vidurio aikštės buvo taiklus. Kitas šioje pozicijoje rungtyniavęs lietuvio konkurentas aikštėje dėl minučių Lance‘as Thomas per beveik 10 minučių pataikė tik tritaškį ir atkovojo du kamuolius.

Aikštės šeimininkams daugiausiai 21 tašką pelnė C. Anthony. Po 16 pridėjo Courtney Lee ir Derrickas Rose‘as. Nugalėtojų ekipoje nesulaikomas buvo Jamesas Hardenas. Jo sąskaitoje 30 taškų ir 15 rezultatyvių perdavimų.

Jei pataikymo procentu niujorkiečiai nenusileido svečiams, kovoje dėl atšokusių kamuolių atrodė apgailėtinai – 34:54. Kitas rungtynes "Knicks" penktadienį žais Čikagoje su „Bulls“.