0

Tituluotasis Milano „Inter“ klubas – giliame nokdaune. Nepasiteisinant drąsiems trenerio Giano Piero Gasperini sprendimams, antradienio vakarą ekipa patyrė dar vieną žeminantį pralaimėjimą – šį sykį išvykoje 1-3 nusileista Italijos „Serie A“ naujokei „Novara“ vienuolikei.

Per tris pirmuosius nacionalinio čempionato mačus „Nerazzurri“ neiškovojo nei vienos pergalės bei su dviem pralaimėjimais rikiuojasi 18-oje vietoje. Be to, milaniečiai sensacingai savų žiūrovų akivaizdoje pralaimėjo pirmąją Čempionų lygos dvikovą prieš kuklų „Trabzonspor“ klubą iš Turkijos.

Daug kritikos susilaukiantis Gasperini išlieka ištikimas taktinei schemai 3-4-3, tačiau kandžių replikų po šio vakaro susilauks dar ir todėl, kad antrajame kėlinyje atsiliekant vienu įvarčiu pasodino ant atsarginių suolelio Diego Forlaną bei ryškiausią žvaigždę Wesley Sneijderį. Italijos spauda trimituoja, kad stratego dienos - jau suskaičiuotos, nors dar prieš keletą dienų „Inter“ prezidentas tikino nedarysiąs skubių sprendimų.

Puikiai rungtyniavę šeimininkai į priekį išsiveržė pirmojo kėlinio pabaigoje, kai 38 minutę po Estebano Cambiasso klaidos kamuolį į tinklą pasiuntė Andrea Mazzarani.

Po pertraukos aikštėje neliko Forlano, o „Inter“ žaidimas ir toliau nesiklijavo. Padėtis galutinai komplikavosi 84 minutę, kuomet Andrea Ranocchia baudos aikštelėje pargriovė Takayuki Morimoto bei nepaliko teisėjui kitos išeities kaip pašalinti futbolininką iš aikštės bei skirti 11 metrų baudinį. Jį sėkmingai realizavo Filippo Porcari.

Tiesa, svečių viltys netrukus atgimė, mat Cambiasso iš maždaug 11 metrų sušvelnino santykį, tačiau kone kita „Novara“ ataka baigėsi trečiu įvarčiu į „Inter“ karstą, kurią įkalė Marco Rigoni, pirmasis suskubęs prie vartininko Julio Cesaro atmušto kamuolio.

„Novara“ 3 - 1 Milano „Inter“

38' [1 - 0] R.Meggiorini, 86' [2 - 0] M.Rigoni (iš 11 m. baudinio), 89' [2 - 1] E.Cambiasso, 90' [3 - 1] M.Rigoni, 85' iš aikštės pašalintas A.Ranocchia („Inter“)