Pergalę NBA iškovojo Jonas Valančiūnas ir Memfis „Grizzlies“ (32/30). Gynybos pavyzdį parodžiusi ekipa namuose 92:75 (19:20, 20:23, 36:15, 17:17) nugalėjo Orlando „Magic“ (19/44).

J. Valančiūnas žaidė 27 minutes ir pelnė 14 taškų, atkovojo 15 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, keturiskart prasižengė ir sykį perėmė kamuolį.

Vidurio puolėjui tai jau 42-as dvigubas dublis šiame sezone.

Lietuviui geriausiai talkino Dillonas Brooksas (20 tšk.) ir Kyle‘as Andersonas (13 tšk.).

Pirmoje pusėje atsilikinėję „grizliai“ smogė po pertraukos – trečiasis kėlinys laimėtas 36:15. Nuo šio kėlinio Memfio klubas nėkart neatsiliko, o didžiausias pranašumas siekė 24 taškus.

„Manau, kad pirmoje pusėje turėjome tonas gerų metimų, – sakė „Grizzlies“ strategas Tayloras Jenkinsas. – Laisvi tritaškiai, užbaigimai po krepšiu, visi metimai, kuriuos įmetame. 48 minutes, išskyrus trečiąjį kėlinį, turėjome daug problemų.“

Šeimininkai „iš žaidimo“ atakavo 34,3 proc. tikslumu, o „Magic“ tai darė dar prasčiau (31,4 proc.).

„Grizzlies“: D. Brooksas 20, J. Valančiūnas 14, K. Andersonas 13, Brandonas Clarke‘as 9 taškai.

„Magic“: Cole‘as Anthony ir Mo Bamba po 15, RJ Hamptonas 11 taškų.