Domanto Sabonio sugrįžimo dar teks palūkėti, tačiau Indianos „Pacers“ (29/31) ir be lietuvio gerinasi savo akcijas prieš atkrintamąsias.

Lietuvio ekipa išvykoje 131:112 (36:25, 26:32, 41:20, 28:35) nepaliko vilčių Orlando „Magic“ (18/42).

Tai jau ketvirtosios iš eilės D. Sabonio praleistos rungtynės. Nugaros problemų turinčio aukštaūgio netektį „Pacers“ išgyvena ne taip ir skaudžiai – pasiektos trys pergalės iš eilės.

Indianos klubas Rytų konferencijoje žygiuoja devintas. Nuo šeštosios pozicijos, garantuojančios atkrintamąsias“ ekipą skiria trijų laimėjimų atstumas.

„Pacers“ pirmavo beveik visas rungtynes – „Magic“ kabinosi tik pirmajame kėlinyje. Po pertraukos pranašumas šoko virš dviženklės ribos (75:65).

Galiausiai nugalėtojai nokautavo „Magic“ spurtu 10:1 ir prieš lemiamą ketvirtį didesnių problemų neturėjo (94:73).

„Magic“: Dwayne‘as Baconas 20, Mo Bamba 17, Cole‘as Anthony ir RJ Hamptonas po 14 taškų.

„Pacers“: Malcolmas Brogdonas 24 (9 rez. perd., 8 atk. kam.), Edmondas Sumneris 21, Justinas Holiday‘us 20, Carisas LeVertas 18, Dougas McDermottas 16 taškų.