malcolmas brogdonas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „malcolmas brogdonas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „malcolmas brogdonas“.

Geriausias NBA sezono šeštasis žaidėjas – „Celtics“ gynėjas Brogdonas

Bostono „Celtics“ gynėjas Malcolmas Brogdonas pripažintas geriausiu šeštuoju žaidėju. Krepšininkas gavo 60 pirmosios vietos balsus iš 100 galimų. Jis įveikė kitus finalininkus Immanuelį Quickley („Knicks“) ir Bobby Portisą („Bucks“). Pirmąjį sezoną „Celtics“ žaidžiantis veteranas rinkdavo 14,9 taško, atkovodavo 4,2 kamuolio ir atlikdavo 3,7 perdavimo. Jis yra antrasis krepšininkas NBA istorijoje, kuris per savo karjerą tapo geriausiu naujoku ir šeštuoju žaidėju.
2023-04-21

Mainai NBA lygoje: Gallinari atsidūrė Bostone, o „Celtics“ papildė buvęs Sabonio bendraklubis

Nacionalinėje krepšinio lygoje (NBA) vyksta tikra mainų karuselė. Nemaža dalis krepšininkų kitąmet rungtyniaus jau kitose klubuose, o kai kurie gi pratęsė dabartinius kontraktus. Štai Danilo Gallinari su Bostono „Celtics“ sudarys dvejų metų 13 mln. JAV dolerių vertės kontraktą. Krepšininkas po mainų buvo tapęs San Antonijaus „Spurs“ nariu, tačiau Teksaso klubas kontraktą išpirko.
2022-07-01

Buvusi Sabonio komanda yra pasirengusi tolimesnėms permainoms: svarstomi lyderių mainai

Domantą Sabonį praėjusiame sezone iškeitusi Indianos „Pacers“ toliau yra pasirengusi permainoms. Praneša, kad „Pacers“ kalbasi dėl lyderių Malcolmo Brogdono ir Myleso Turnerio mainų. M. Turneris yra siejamas su Šarlotės, Toronto ir Niujorko komandomis. Tuo tarpu M. Brogdonas gali tapti Niujorko klubo nariu. Praėjusiame NBA sezone M.Turneris pelnydavo 12,9 taško ir atkovodavo 7,1 kamuolio. M.Brogdonas rinkdavo 19,1 taško ir 5,9 perdavimo.
2022-06-15

Svarbi „Pacers“ pergalė rinkoje: pratęsė kontraktą su vienu iš lyderių

Indianos „Pacers“ komanda pasirašė naują kontraktą su gynėju Malcolmu Brogdonu. 28 metų 196 cm ūgio amerikietis ir Indianos klubas susitarė dėl papildomų dvejų metų kontrakte, per kuriuos krepšininkas uždirbs 45 mln. JAV dolerių. Po pratęstos sutarties M.Brogdonas su „Pacers“ komanda iš viso turi ketverių metų sandorį, kurio vertė siekia 89,3 mln. dolerių. Gynėjas Indianos ekipos marškinėlius vilki nuo 2019 metų, kai atvyko iš Milvokio „Bucks“ stovyklos.
2021-10-18

Sabonio „Pacers“ triumfavo užtikrintai – fiksuoja pergalių seriją

Domanto Sabonio sugrįžimo dar teks palūkėti, tačiau Indianos „Pacers“ (29/31) ir be lietuvio gerinasi savo akcijas prieš atkrintamąsias. Lietuvio ekipa išvykoje 131:112 (36:25, 26:32, 41:20, 28:35) nepaliko vilčių Orlando „Magic“ (18/42). Tai jau ketvirtosios iš eilės D. Sabonio praleistos rungtynės. Nugaros problemų turinčio aukštaūgio netektį „Pacers“ išgyvena ne taip ir skaudžiai – pasiektos trys pergalės iš eilės. Indianos klubas Rytų konferencijoje žygiuoja devintas.
2021-04-26

Tritaškių fiesta Denveryje baigėsi „Bucks“ pergale ir centro rekordu

Keturi Milvokio „Bucks“ startinio penketo nariai pelnė daugiau nei 20 taškų, centras Brookas Lopezas pagerino karjeros rekordą ir įsūdė 8 tritaškius, o tokie skaičiai padėjo pasiekti pergalę ten, kur tą padaryti šiais metais nėra paprasta. „Bucks“ (10-3) išvykoje 121:114 (33:35, 30:24, 36:29, 22:26) palaužė Denverio „Nuggets“ (9-4). B. Lopezas su 28 taškais (8/13 trit.) buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose. 22 surinko arti trigubio dublio buvęs Giannis Antetokounmpo (9 atk. kam., 8 rez.
2018-11-12

J.Valančiūnas ženkliai prisidėjo prie „Raptors“ pergalės Milvokyje

Ketvirtą pergalę iš eilės NBA lygoje iškovojo „Toronto Raptors“ (27-10) klubas, išvykoje 129:110 (33:24, 28:35, 43:19, 25:32) įveikęs „Milwaukee Bucks“ (20-17) ekipą. Nugalėtojams Jonas Valančiūnas vos per 17 žaidimo minučių pelnė 20 taškų (8/9 dvit., 4/5 baud.), atkovojo 13 kamuolių (3 puolime), atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 1 metimą, nė karto nesuklydo ir dukart prasižengė. Lietuviui būnant aikštėje „Raptors“ pelnė 26 taškais daugiau nei varžovai.
2018-01-06

Domantas Sabonis sužaidė rezultatyviausias karjeros rungtynes

Domantas Sabonis sužaidė rezultatyviausias NBA karjeros rungtynes ir šiąnakt buvo geriausias savo komandoje. Vis dėlto, lietuvio pastangų nepakako – Indianos „Pacers“ svečiuose 101:122 (26:34, 26:28, 24:31, 25:29) neatsilaikė prieš Milvokio „Bucks“. Svečiai geriau žaidė pačioje mačo pradžioje, kai pirmavo 3:0, 5:3. Vėliau „Pacers“ neturėjo jokių šansų – „Bucks“ persvėrė rezultatą, nutolo ir vis didino pranašumą.
2018-01-04

Mažai žaidęs Jonas Valančiūnas iš arti stebėjo istorinį komandos draugo šou

Jonas Valančiūnas žaidė mažiausiai iš aikštėje pasirodžiusių Toronto „Raptors“ krepšininkų. Tuo metu įspūdingą pasirodymą surengė komandą į pergalę vedęs DeMaras DeRozanas. Kanados ekipa savo aikštėje po pratęsimo 131:127 (35:30, 25:26, 28:28, 26:30, 17:13) nugalėjo Milvokio „Bucks“. Šeimininkai rungtynes pradėjo spurtu 9:0. Visus „Raptors“ taškus pelnė D. DeRozanas. „Bucks“ rezultatą išlygino antrojo kėlinio pradžioje (35:35). Iki pat rungtynių pabaigos vyko atkakli kova.
2018-01-02

Atkrintamųjų starte Toronte – antausis Jono Valančiūno komandai

Nesėkme NBA atkrintamąsias pradėjo Jono Valančiūno Toronto „Raptors“. Ji savo aikštėje 83:97 (22:30, 29:16, 19:29, 13:22) nusileido Milvokio „Bucks“ ir serijoje iki keturių pergalių atsilieka 0:1. J. Valančiūnas rungtynes pradėjo atkovotu ginčo kamuoliu. „Raptors“ pirmavo pusę kėlinio. Vėliau iniciatyvą perėmė „Bucks“. Ji 4-ąją minutę buvo priekyje 24:17, o 11-ąją – 30:22. Milvokio komanda antrajame ketvirtyje įgijo dviženklę persvarą (32:22 – 13 min.