REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Praeitoje dalyje teigėme, jog nuo mūsų pačių požiūrio priklauso tai, kiek mes uždirbame. Šioje dalyje toliau vystysime šią temą, aprašysime jausmus, kurių dėka (ne)turime pinigų bei galimybes, kurios dažnai lieka neišnaudotos.

REKLAMA
REKLAMA

Praėjusiąją straipsnio dalį rasite čia.

Kaip pakeisti jausmus pinigams

Kai pakeisi savo jausmus pinigams, tavo gyvenime pasikeis ir pinigų kiekis. Kuo geriau jausies, tuo daugiau pinigų prisitrauksi.

REKLAMA

Jei neturi daug pinigų, aišku, kad gavęs sąskaitas nepasijusi gerai. Bet tą akimirką, kai neigiamai reaguoji į didelę sąskaitą, išspinduliuoji blogus jausmus, todėl, žinoma, ateityje sulauksi dar didesnių sąskaitų. Ką duodi, tą ir gauni.

Svarbiausia yra tai, kad apmokėdamas sąskaitas rastum būdą, kaip pasijusti gerai. Niekada neapmokėk sąskaitų, jei neišgyveni gerų jausmų, nes pritrauksi tik dar didesnes sąskaitas.

REKLAMA
REKLAMA

Kad pakeistum savo jausmus, turi pasitelkti vaizduotę ir paversti sąskaitas kažkuo, dėl ko pasijustum geriau. Gali įsivaizduoti, kad iš tikrųjų tai ne sąskaitos, o tiesiog tu iš savo geros širdies nusprendei paaukoti pinigų tam tikrai bendrovei ar žmonėms už puikios kokybės paslaugas.

Įsivaizduok, kad tavo gautos sąskaitos yra čekiai. Arba pasitelk dėkingumą ir pasakyk „ačiū“ bendrovei, atsiuntusiai sąskaitą, įvertinęs tai, kokia naudinga jų teikiama paslauga –  elektra ar galimybė gyventi namuose.

Apmokėjęs sąskaitą gali ant jos užrašyti: „Ačiū –  apmokėta.“ Jei neturi pinigų iš karto apmokėti sąskaitos, užrašyk ant jos: „Ačiū už pinigus.“ Traukos dėsniui nerūpi, ar tai, ką tu įsivaizduoji ir jauti, yra tikra, ar ne. Jis atsako į tai, ką duodi.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Tau atlyginama ne pagal darbą ar sugaištą laiką, bet pagal tavo meilės kiekį“–  Šv. Katerina Sienietė

Kai gauni atlyginimą, būk už jį dėkingas, tada jis didės. Dauguma žmonių net nesijaučia gerai, kai jiems mokama, nes yra per daug susirūpinę, kad neprarastų savo atlygio. Jie praleidžia puikia progą skleisti meilę kiekvieną kartą, kai gauna užmokestį.

Jei į tavo rankas pateko šiek tiek pinigų, kad ir visiškai nedaug, būk dėkingas! Atsimink: tai, už ką jauti dėkingumą, dauginasi. Dėkingumas yra didysis daugiklis!

REKLAMA

Išnaudok kiekvieną galimybę žaisti

Išnaudok kiekvieną akimirką, kurią turi pinigų, kad skatintum pinigus daugintis, skleisdamas gerus jausmus. Jausk meilę, kai už ką nors moki! Ja

usk meilę, kai atiduodi pinigus! Jausk meilę iš visos širdies įsivaizduodamas, kaip smarkiai tavo pinigai padeda bendrovei ir joje dirbančiam personalui.

Tai leis tau gerai jaustis dėl pinigų, kuriuos išleidi, ir tu nesijausi blogai, kad dabar jų turi mažiau. Skirtumas tarp šių dviejų jausenų yra skirtumas tarp pinigų gausos ir pinigų stygiaus visą likusį tavo gyvenimą.

REKLAMA

Štai žaidimas, kuris tau primins, kad tada, kai turi pinigų, reikia jais džiaugtis. Įsivaizduok vieno dolerio banknotą. Įsivaizduok šio banknoto priekinę pusę kaip pozityviąją, simbolizuojanią daugybę pinigų. Įsivaizduok šio banknoto užpakalinę pusę kaip negatyviąją, simbolizuojančią pinigų stygių.

Kiekvieną kartą gavęs pinigus tyčia apversk banknotus taip, kad jų priekinė pusė būtų nukreipta į tave. Sudėk banknotus į piniginę taip, kad jų priekinė pusė būtų nukreipta į tave. Duodamas pinigus žiūrėk, kad banknotai būtų atsukti priekine puse į viršų. Taip darydamas tu naudoji pinigus kaip ženklą, primenantį tau, kad turi spinduliuoti gerus jausmus pinigų gausai.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Jei naudoji kreditinę kortelę, apversk ją priekine puse, kur užrašytas tavo vardas, į viršų, nes priekinė kreditinės kortelės pusė byloja, kad čia yra daugybė pinigų, ir jie priklauso tau!

Kai tu už kažką moki kreditine kortele ar grynaisiais, įsivaizduok, kad atiduodi žmogui didžiulius pinigus. Nes tai, ką tu duodi, gauni pats!

Įsivaizduok, kad esi turtingas. Įsivaizduok, kad turi tiek pinigų, kiek tau šiuo metu reikia. Kaip pasikeistų tavo gyvenimas? Pagalvok apie visus dalykus, kuriuos darytum. Kaip tu jaustumeis? Jaustumeis kitaip ir todėl tu kitaip vaikščiotum. Kitaip kalbėtum. Tavo laikysena būtų kitokia, ir tu kitaip judėtum. Kitaip į viską reaguotum. Tavo reakcija į sąskaitas būtų kitokia. Tavo reakcija į žmones būtų kitokia. Nes tu kitaip jaustumeis!

REKLAMA

Tu būtum atsipalaidavęs. Tu patirtum dvasinę ramybę. Tu būtum laimingas. Tu paprasčiau į viską žiūrėtum. Tu džiaugtumeis kiekviena diena ir negalvotum apie rytojų. Tai jausmas, kurį norėtum sulaikyti. Tai meilės pinigams jausmas, ir šis jausmas traukia kaip magnetas!

„Sulaikyk su tavo įsisąmonintu nori susijusį jausmą, kurį tu patirtum įsivaizdavęs, kad jau turi tai, ko trokšti, ir tavo noras įsikūnys“– Neuvilas Godardas

Kitoje dalyje papasakosime apie vieną stebuklingą žodį, padėsiantį prisitraukti pinigus – „taip“.

Violeta Šiugždytė

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų