Mažumoje žaidę Vilniaus „Riteriai“ svečiuose jau per pridėtą rungtynių laiką išplėšė lygiąsias prieš Gargždų „Bangos“ komandą 1:1 (0:0).

Nors sostinės ekipa didžiąją rungtynių dalį buvo pavojingesni, Roko Filipavičiaus gauta raudona kortelė pakeitė susitikimo eigą. Simono Urbio realizuotas 11 m. baudos smūgis galėjo užtikrinti šeimininkams pergalę, bet per pridėtą laiką Gytis Paulauskas išlygino rezultatą.

Pirmajame kėlinyje daugiau veiksmo vyko aplink „Bangos“ baudos aikštelę. „Riteriai“ savo prasiveržimais ir greitais perdavimais atrakindavo laisvų erdvių, tačiau atakose trūko deramo užbaigimo arba paskutinio tikslaus perdavimo. Mindaugas Grigaravičius kelis kartus pagrasino šeimininkų vartams, bet savo aikštelėje su pavojumi susitvarkė vartininkas Ignas Driomovas. Gargdiškiams progas įvarčiams susikurti sekėsi sunkiai.

Po pertraukos vieną realiausių progų turėjo „Riteriai“. 58 minutę po puikaus perdavimo į zoną netoli kairiojo virpsto, Akselis Kalermo atliko galingą smūgį į dešinį kampą, bet I. Driomovas fantastiškai blokavo kamuolį.

Vilniečiai nuo 66 minutės buvo priversti žaisti mažumoje. Rokas Filipavičius per keturias minutes prasižengė du kartus ir susirinko dvi geltonas korteles, kurios reiškė jo rungtynių pabaigą. Neilgai trukus „Banga“ pasinaudojo kiekybiniu pranašumu. 73 minutę Robertas Vėževičius išprovokavo varžovo pražangą baudos aikštelėje, o Simonas Urbys stipriu smūgiu realizavo 11 m. baudos smūgį. Gargždiškių lyderis pelnė jau 10-ąjį įvartį šiame sezone.

„Riteriai“ nesiruošė pasiduoti ir spaudė varžovus. Per pridėtą laiką Miguelio Moreiros auklėtiniai sugebėjo išlyginti rezultatą. Standartinėje situacijoje sėkmingai sužaidė Gytis Paulauskas, kuris pašokęs aukščiau kitų smeigė tikslų smūgį galva.

Po šių lygiųjų „Riteriai“ (26 tšk.) toliau rikiuojasi šešti. „Bangai“ (22 tšk.) šis rezultatas leido pakilti į aštuntą vietą.