„Marseille“ Prancūzijos futbolo taurės aštuntfinalyje 2:1 įveikė Paryžiaus „Saint – Germain“ futbolininkus ir iškovojo kelialapį į kitą šio turnyro etapą.

Matteo Guendouzi 26-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir pasižymėti nepavyko.

Alexis Sanchezas 31-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išvedė „Marseille“ į priekį 1:0.

Sergio Ramosas per pridėtą pirmojo kėlinio laiką standartinės situacijos metu smūgiu galva išlygino rungtynių rezultatą 1:1.

Ruslanas Malinovskis 57-ąją minute smūgiu iš tolimesnės distancijos nepaliko šansų vartininkui ir persvėrė rezultatą „Marseille” naudai 2:1.

Neymaro perdavimo sulaukęs Lionelis Messi 79-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų.

S.Ramosas tiksliai nukreipė kamuolį į varžovų vartų tinklą, tačiau šį kartą teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.