Anglijos „Premier“ lygos rungtynės tarp „Manchester United“ ir „Leeds United“ komandų baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2.

Wilfriedas Gnonto jau 1-ąją minutę smūgiu iš tolimesnės distancijos nuginklavo vartininką ir išvedė „Leeds Utd“ į priekį 1:0.

Marcelis Sabitzeris 19-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko.

Raphaelis Varane 48-ąją minutę nukreipė kamuolį į savus vartus ir svečiai padvigubino savo pranašumą 2:0.

Marcusas Rashfordas 62-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir sušvelnino rungtynių rezultatą 1:2.

Jadonas Sancho 70-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į varžovų vartų tinklą ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 2:2.

Bruno Fernandeso 81-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo virš varžovų vartų ir susitikimo rezultatas išliko nepakitęs.

Fredas per pridėtą rungtynių laiką atliko galingą smūgį, tačiau kamuolį užtikrintai atrėmė vartų sargas Illanas Meslieris.