Madrido „Real" klubas FIFA Pasaulio futbolo klubų taurės pusfinalyje 4:1 sutriuškino „Al Ahly" futbolininkus ir iškovojo bilietą į šio turnyro finalą.

Pirmajame kėlinyje komandos apsikeitė pavojingais smūgais, bet geresnias progas turėjo ispanai. Jie pirmieji ir išsiveržė mače į priekį.

Viniciusas Junioras 42-ąją minutę pasinaudojęs grubia varžovo klaida perkėlė kamuolį per vartininką ir išvedė „Real“ į priekį 1:0.

Iškart po pertraukos Federico Valverde 46-ąją minute atsidūrė pirmasis prie vartininko atremto kamuolio ir pasiuntęs jį į vartus padvigubino pranašumą 2:0.

Tačiau atsakymą turėjo ir „Al Ahly", kai Ali Maaloulas 65-ąją minutę užtikrintai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir sušvelnino rungtynių rezultatą 1:2.

Vis tik „Real" pergalę įtivrtino Rodrygo, kuris 92-ąją minutę tiksliai pasiuntė kamuolį į kairįjį vartų kampą ir vėl padidino „Real“ ekipos pranašumą 3:1.

O po keitimo galiausiai pasirodęs jaunasis taentas Sergio Arribas 98-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir Ispanijos klubas iškovojo pergalę rezultatu 4:1.

Finale „Real“ susikaus su „Al Hilal“ futbolininkais.