Kovoje su pratęsimu Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ (2-1) šį kart nusileido įspūdingo Lauri Markkaneno vedamai Jutos „Jazz“ (3-0) ekipai.

Namuose žaidę Naujojo Orleano krepšininkai minimaliu 121:122 (24:26; 29:37; 31:30; 26:17; 11:12) skirtumu pralaimėjo svečiams.

Ketvirtajame kėlinyje atrodė, kad šeimininkams nėra šansų, kai svečiai buvo susikrovę 17 taškų persvarą. Tačiau J. Valančiūno ekipa spurtavo, o prasidėjus paskutinei minutei trumpam buvo išsiveržusi į priekį (110:107). Tačiau Jordanas Clarksonas savo metimu Jutos krepšininkams išplėšė pratęsimą (110:110).

Viso pratęsimo metu vyko kova taškas į tašką, tačiau kovą užbaigė tikslios Markkaneno baudos, kurios išvedė Jutos „Jazz“ į pergalę.

24 minutes aikštėje praleidęs Jonas Valančiūnas pelnė 6 taškus (2/10 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud.), atkovojo 9 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Nugalėtojus į priekį vedęs Markkanenas surengė įspūdingą pasirodymą. Beveik 40 minučių aikštėje praleidęs jaunuolis pelnė 31 tašką (7/11 dvit., 2/6 trit., 11/11 baud.) atkovojo 12 kamuolių ir atliko  2 rezultatyvius perdavimus.

Susitikimą apkartino Ziono Williamsono trauma. Gretai įsibėgėjusį Zioną ore sustabdyti bandė Jordanas Clarksonas, o po susidūrimo puolėjas atsidūrė ant parketo. Po to į aikštę nebegrįžo. Komandos teigimu krepšininkas susimušė klubą.

„Pelicans“: C.J. McCollumas 28 (10/17 dvit., 2/8 trit., 12 rez. perd., 28 naud.), Zionas Williamsonas 25 (10/16 dvit., 5/6 baud., 6 atk. kam., 2 blok., 4 kld.), Trey Murphy 16 (3/7 dvit., 3/4 trit., 9 atk. kam.), Brandonas Ingramas ir Larry Nance'as Jr. (5/8 dvit., 7 atk. kam., 6 rez. perd.) po 10, Herbertas Jonesas 9, Naji Marshallas ir Jose Alvarado (4 rez. perd.) po 7.

„Jazz“: Lauri Markkanenas 31 (7/11 dvit., 2/6 trit., 11/11 baud., 12 atk. kam., 35 naud.), Kelly Olynykas 20 (5/9 dvit., 2/3 trit., 5 rez. perd.), Jordanas Clarksonas 18 (4/9 dvit., 3/10 trit., 6 rez. perd.), Jarredas Vanderbiltas 15 (2/3 trit., 4 per. kam.), Collinas Sextonas 8 (1/7 dvit., 5 atk. kam.), Mike'as Conley (1/6 trit., 8 rez. perd.), Talenas Hortonas-Tuckeris ir Walkeris Kessleris (9 atk. kam., 2 blok.) po 7.