„Manchester United“ ir Amsterdamo „Ajax“ baigė pasirodymą UEFA Čempionų lygoje ties aštuntfinalio barjeru.

Mančesterio ekipa namie 0:1 (0:1) nusileido Madrido „Atletico“ komandai. Pirmasis mačas Ispanijos sostinėje buvo pasibaigęs lygiosiomis 1:1.

Vienintelį ir pergalingą mačo įvartį, atvėrusį „Atletico“ kelią į turnyro ketvirtfinalį, 41-ąją mačo minutę pelnė Renanas Lodi.

Iki šio įvarčio abi komandos turėjo puikius šansus įmušti įvarčius, bet nuostabiai žaidė abu vartininkai.

76-ąją minutę nuostabų smūgį galva atliko Cristiano Ronaldo, bet „Atletico“ vartus ir vėl stebuklingai gynė Janas Oblakas.

„Man Utd“ užgulė varžovų aikštės pusę, o „Atletico“ metė visas pajėgas į gynybą – galiausiai anglams nepavyko pramušti varžovų ir teko nuleidus galvas palikti „Old Trafford“ stadioną.

Kitose rungtynėse „Ajax“ namie 0:1 (0:0) pralaimėjo Lisabonos „Benfica“ klubui. Pirmasis mačas Portugalijoje buvo pasibaigęs lygosiomis 2:2.

Pergalingį įvartį svečiams 77-ąją minutę įmušė Darwinas Nunezas.

„Ajax“ sirgaliai buvo trumpam panirę į ekstazę pirmame kėlinyje, kai kamuolys atsidūrė varžovų vartuose po Sebastieno Hallero smūgio, bet galiausiai buvo užfiksuota nuošalė.

Primename, kad nuo šio sezono UEFA panaikino išvykos įvarčio taisyklę.

Anksčiau bilietus į ketvirtfinalį jau užsitikrinę buvo „Manchester City“, Madrido „Real“, „Liverpool“ ir Miuncheno „Bayern“ klubai.