„Manchester City“ klubas Anglijos FA taurės ketvirtfinalyje 4:1 sutriuškino „Southampton“ futbolininkus ir iškovojo bilietą į kitą etapą.

Raheemas Sterlingas 12-ąją minutę pasinaudojęs subyrėjusia varžovų gynyba pasiuntė kamuolį į vartus ir išvedė „Man City“ į priekį 1:0, bet Aymericas Laporte per pridėtą pirmojo kėlinio laiką sugebėjo išlyginti rezultatą.

Antrame kėlinyje jau dominavo „Man City“ – iš pradžių Kevinas De Bruyne 61-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir vėl persvėrė rezultatą „Man City“ naudai 2:1.

75-ąją minutę Philas Fodenas padidino svečių ekipos pranašumą, o Riyadas Mahrezas po trijų minučių rezultatą pavertė triuškinamu – 4:1.