„Manchester United“ Anglijos „Premier“ lygoje svečiuose 2:0 nugalėjo „Burnley“ futbolininkus.

Marcusas Rashfordas 14-ąją minutę atliko pavojingą baudos smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė Nickas Pope.

Fredo 17-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo virš skersinio ir rezultatas išliko nepakitęs.

Puikaus perdavimo sulaukęs M.Rashfordas 19-ąją minutę atliko dar vieną smūgį, tačiau kamuolys skriejo greta vartų.

Anthony Martialis 34-ąją minutę atliko smūgį į vartus, tačiau paskutinę akimirką varžovus nuo praleisto įvarčio išgelbėjo Phillipas Bardsley‘us, išmušęs kamuolį nuo vartų linijos.

Grubia varžovo klaida pasinaudojęs A.Martialis 44-ąją minutę vienu lietimu nuginklavo vartininką ir išvedė „Man Utd“ į priekį 1:0. Prancūzas 50-ąją minutę antrą kartą nukreipė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas užfiksavo pražangą ir antrojo įvarčio neįskaitė.

Greitos kontratakos smaigalyje atsidūręs Marcusas Rashfordas 95-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartus ir įtvirtino svečių pergalę 2:0.

Su 31 tašku Mančesterio klubas pakilo į penktą turnyrinės lentelės vietą.