Anglijos „Premier“ lygoje susitikimas tarp Londono „Tottenham“ ir „Norwich“ komandų baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2.

Mario Vrančičius 18-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Norwich“ į priekį 1:0.

Teemu Pukki 33-ąją minutę nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą. Visgi teisėjas pasinaudojęs VAR technologijos peržiūra užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

Christianas Eriksenas 55-ąją minutę fantastišku baudos smūgiu išlygino rezultatą 1:1.

Serge’as Aurieras 61-ąją minutę nukreipė kamuolį į savus vartus ir „Norwich“ vėl persvėrė rezultatą savo naudai 2:1.

Harry Kane’as 83-ąją minutę sėkmingai realizavo vienuolikos metrų baudinį ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 2:2.