„Manchester United“ Anglijos FA taurės ketvirtfinalyje po pratęsimo 4:3 įveikė „Liverpool“ futbolininkus ir pateko tarp keturių stipriausių šio turnyro komandų.

Aktyviai rungtynes pradėjęs „Man Utd“ po Scotto McTominay‘aus įvarčio sužaidus dešimt minučių išsiveržė į priekį 1:0. Visgi pirmojo kėlinio pabaigoje tikslūs Alexis Mac Allisterio ir Mohamedo Salah smūgiai persvėrė rezultatą „Liverpool“ naudai 2:1.

Antrajame kėlinyje „Liverpool“ sukūrė pavojingų progų, tačiau jų išnaudoti nepavyko. Tuo pasinaudojęs po keitimo aikštėje pasirodęs Anthony puikiu smūgiu išplėšė lygiąsias ir pratęsimą 2:2.

Pratęsimo metu Harvey Elliottas greitai vėl sugrąžino „Liverpool“ pranašumą 3:2, tačiau grubia varžovo klaida pasinaudojęs Marcusas Rashfordas atstatė susitikime pusiausvyrą 3:3.

Kontratakoje atsidūręs Amadas Diallo pasiuntė kamuolį į varžovų vartų tinklą ir išplėšė „Man Utd“ pergalę 4:3.

Pergalingą įvartį pelnęs žaidėjas buvo nubaustas antra geltona kortele, virtusia į raudoną, ir paliko aikštę.

M. Salah pelnė 13 įvarčių per 14 sužaistų rungtynių prieš „Man Utd“ gindamas „Liverpool“ garbę.

„Liverpool“ net 23 įvarčius šiame sezone visuose turnyruose pelnė žaidėjai, pasirodę aikštėje po keitimo.

„Man Utd“ eliminavo „Liverpool“ futbolininkus iš tolimesnių kovų Anglijos FA taurėje 11-ąjį kartą.