NBA lygoje pralaimėjimą patyrė Igno Brazdeikio atstovaujama Orlando „Magic“ (1/3). Pastarieji išvykoje 90:107 (15:27, 29:30, 26:24, 20:26) neprilygo Majamio „Heat“ (2/1).

I. Brazdeikis šį kartą gavo pasireikšti 9 minutes. Per jas lietuvis taškų nepelnė (0/2 trit.), atkovojo 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą ir spėjo susirinkti dvi asmenines pražangas.

„Heat“ dominavo visas rungtynes, o aukštesnės pavaros prireikė tik ketvirtajame kėlinyje. 22 taškų pranašumą įgijusi Majamio ekipa atgal nebesižvalgė.

Puikias rungtynes sužaidė šeimininkų lyderis Jimmy Butleris, kuris pelnė 36 taškus. Svečiams po 15 pelnė Jalenas Suggsas ir Franzas Wagneris.

„Heat“: J. Butleris 36, Bamas Adebayo ir Markieffas Morrisas po 16 taškų.

„Magic“: J. Suggsas ir F. Wagneris po 15, Cole'as Anthony ir RJ Hamptonas po 12 taškų.