NBA lygoje pirmąją pergalę iškovojo Igno Brazdeikio atstovaujama Orlando „Magic“ (1/2). Lietuvio ekipa išvykoje 110:104 (27:29, 25:28, 22:23, 36:24) palaužė Niujorko „Knicks“ (2/1).

Ignas Brazdeikis aikštėje pasirodė įpusėjus antrajam kėliniui, bet greit sėdo ant suoliuko. Vos 2 minutes žaidęs Iggy prametė tritaškį, kartą prasižengė, o jam būnant aikštėje „Magic“ praleido šešiais taškais daugiau nei oponentai.

Apylygėse rungtynėse ilgą laiką iniciatyvą turėjo „Knicks“, tačiau viskas apsivertė aukštyn kojomis ketvirtajame kėlinyje.

7:0 atkarpą laimėję „magai“ išsiveržė į priekį (86:80). Puikiai žaidęs Cole'as Anthony (29 tšk.) ir Terrence'as Rossas (22 tšk.) nutempė Orlando klubą į pergalę.

Šeimininkams Julius Randle'as pelnė 30 taškų.

„Knicks“: J. Randle'as 30 (16 atk. kam.), Derrickas Rose'as 23, RJ Barrettas 12 taškų.

„Magic“: C. Anthony 29, T. Rossas 22, Wendellis Carteris ir Jalenas Suggsas po 11 taškų.