Milano „Armani Jeans“ ekipa su Mindaugu Katelynu įtemptose ir permainingose rungtynėse Graikijoje 87:77 (21:19, 21:23, 19:16, 26:19) nugalėjo Aleksandro Trifunovičiaus treniruojamą Atėnų „Panionios“ komandą ir su penkiomis pergalėmis D grupėje žengė į antrąjį Eurolygos etapą Top-16.

Jau pirmojo kėlinuko pabaigoje italai igijo svaresnį pranašumą 19:11. Tačiau graikai nenuleido rankų ir greitai priartėjo (19:21). Antrajame kėlinuke į priekį vėl išsiveržė svečiai, kuriems pavyko išlaikyti 7-9 taškų persvarą. Vis dėlto „Panionios“ komanda ir vėl ėmė mažinti atsilikimą, o I.Zoroski pataikė tritaškį, po to sumetė 4 baudos metimus ir išvedė graikus į priekį - 42:40. Po dviejų kėlinukų rezultatas buvo lygus - 42:42.

Po didžiosios pertraukos sėkmingai žaidę šeimininkai po L.Baxterio dėjimas padidino šeimininkų pranašumą iki dviženklio - 55:45. Tačiau graikams nepavyko stabdyti vienintelio D.Hawkinso, kuris pataikė du tritaškius ir du dvitaškius bei išlygino rezultatą - 55:55.

Tačiau po minutės pertraukėlės italai susigrąžino persvarą ir ketvirtajame kėlinuke L.Vitali tritaškis padidino skirtumą tarp komandų iki 12 taškų - 74:62. Per likusį laiką svečiai išlaikė pranašumą ir laimėjo dvikovą 87:77.

M.Katelynas nugalėtojams per 15 minučių pelnė 6 taškus (dvitaškiai 2/3, baudos metimai 2/3), atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, tris kartus prasižengė ir išprovokavo 2 pražangas.

„Panionios“: L.Baxteris 19 (9 atk.kam.), I.Zoroski 14, B.Cvetkovičius 13, M.Raicevičius 10, L.Kendallas 7.

„Armani Jeans“: L.Vitali 32 (tritaškiai 7/9, 5 kld.), D.Hawkinsas 17, J.Thomasas 12, P.Sow 7 (7 atk.kam.).