Nieko nelėmusiose Eurolygos turnyro TOP-16 etapo rungtynėse Tel Avivo „Maccabi“ krepšininkai svečiuose 76:70 (13:15, 17:17, 24:15, 22:23) privertė pasiduoti Berlyno „Alba“ klubą ir užsitikrino trečiąją vietą F grupėje. Abi komandos jau anksčiau buvo praradusios visas viltis patekti į turnyro ketvirtfinalį.

Tel Avivo ekipai persvarą pavyko įgyti tik po didžiosios pertraukos, kai dviejų Marcuso Browno tolimų metimų įkvėpti svečiai laimėjo atkarpą 15:0 ir pabėgo į priekį - 49:40. Nors Vokietijos čempionams kelis kartus buvo pavykę šiek tiek sumažinti deficitą, o iki rungtynių pabaigos likus pusei minutės komandas teskyrė vos du taškai (72:70), „Maccabi“ krepšininkai neišleido iniciatyvos iš savo rankų ir iškovojo pergalę rezultatu 76:70.

„Alba“: A.Chubbas (11 atk. kam.) ir I.McElroy'us - po 14, J.Jenkinsas 12, C.Jacobsenas 9, R.Wrightas 8.

„Maccabi“: Ch.Gainesas 24 (dvitaškiai 9/12, 12 atk. kam., 7 išprov. praž., 35 naud. bal.), M.Brownas 21 (tritaškiai 4/7), C.Arroyo 14 (dvitaškiai 5/14), D.Brownas 11, L.Eliyahu 6 (dvitaškiai 3/12).