Dominavęs Luka Dončičius surinko trigubą dublį, o Dalaso „Mavericks“ (47/29) namuose 128:110 (43:25, 39:31, 31:28, 15:26) įveikė Los Andželo „Lakers“ (31/44) klubą, kuris vertėsi be čiurnos traumą patyrusio LeBrono Jameso.

Svečiai į kampą save įsivarė jau per pirmąjį kėlinį. „Mavericks“ puolimas buvo tiesiog uraganainis. Jie nuolat buvo priekyje ir greitai rinko taškus, o pirmąją kėlinį laimėjo net 45:25.

Vėliau skirtumas buvo dar šiek tiek išaugęs, o netrukus pasiekė net ir 28 taškus (79:51). „Mavericks“ dominavo aikštėje vedini savo lyderio Luka Dončičiaus.

„Lakers“ paskui rezultatą dar kiek aptirpdė, bet pargalei to buvo maža.

Nugalėtojams L. Dončičius pelnė 34 taškus, atkovojo 12 kamuolių ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų.  Reggie Bullockas pridėjo 17 taškų.

Pralaimėjusiems Malikas Monkas surinko 28 taškus, Malikas Monkas pridėjo 28

Po šio pralaimėjimo „Lakers“ Vakarų konferencijoje atsidūrė už įkrintamųjų ribos ir dabar užima 11 vietą.

„Mavericks“: Luka Dončičius 34 (12 atk. kam., 12 rez. perd.), Reggie Bullockas 17, Davis Bertans 14, Spenceris Dinwiddie 13 (6 rez. perd.), Dwightas Powellas (8 atk. kam.), Jalenas Brunsonas ir Joshua Green po 12.

„Lakers“: Malikas Monkas 28 , Russellas Westbrookas 25 (8 atk. kam., 6 rez. perd.), Stanley Johnsonas 16, Talenas Hortonas-Tuckeris 12.