Užtikrintą pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) pasiekė Vilniaus „Rytas“ (19/3), kuris namuose 99:66 (28:12, 24:26, 22:14, 25:14) sutriuškino Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (3/18).

Tarpusavio akistatose tai trečia vilniečių pergalė.

Rungtynės prasidėjo lygiai ir prie to prisidėjo Markello Johnsono bei Žygimanto Skučo metimai (8:10), tačiau vėliau „Rytas“ pelnė be atsako 14 taškų bei taip atitrūko 26:10. Tik Simas Jarumbauskas, likus 14 sek. iki kėlinio pabaigos, nutraukė šią prastą „Pieno žvaigždžių“ atkarpą.

„Rytas“ gerai pradėjo antrąjį ketvirtį ir ėmė triuškinti varžovus (36:12), tuo tarpu Arno Beručkos ir S.Jarumbausko metimai gelbėjo menkai. Po Žygimanto Skučo tolimo metimo situacija kiek pagerėjo (25:43), bet neilgam, nes „Ryto“ legionieriai rengė atsaką – 49:27. Vis tik svečiai sugebėjo surengti spurtą – pelnė 8 taškus paeiliui, tad po dviejų ketvirčių atsiliko 38:52.

Po pertraukos „Rytas“ ėmė dominuoti: pirmiausiai rengė atkarpą 12:4, o vėliau tolimų metimų dėka ir vėl triuškino varžovus – 73:49. Paskutinis ketvirtis liko visišku formalumu – „Rytas“ nebepaleido iš rankų pergalės.

Paulius Petrilevičius praleido rungtynes, nes yra susižeidęs čiurną.

„Pieno žvaigždėse“ debiutavęs ukrainietis Dmytro Skapincevas per 22 minutes pelnė 3 taškus, atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 3 kartus klydo, perėmė kamuolį, provokavo pražangą, 4 kartus prasižengė pats bei rinko -2 naudingumo balus.

„Rytas“: Ivanas Buva 16 (8 atk. kam.), Gytis Radzevičius 13, Vaidas Kariniauskas 12, Jarvisas Williamsas 10, Margiris Normantas 9, Kennethas Smithas 8 (5 rez. perd.).

„Pieno žvaigždės“: Markellis Johnsonas 17, Žygimantas Skučas 14, Karolis Guščikas 10, Arnas Beručka 7, Simas Jarumbauskas 5 (5 atk. kam.).