Sekmadienį sužaistos paskutinės Lietuvos vyrų Vivus.lt rankinio lygos XII turo rungtynės. Dešimtą pergalę iškovojo trečiąją vietą užimantis Kauno „Granitas-Gaja-Karys“ (20 tšk.), svečiuose 32:28 (19:17) nugalėjęs penktojoje pozicijoje esančią Vilniaus VHC „Šviesą“ (12 tšk.).

Pasak pranešimo, vilniečiai, rungtyniavę be rezultatyviausio čempionato žaidėjo Valdo Drabavičiaus, nuolat stengėsi greitai užpulti varžovus, ir tai jiems sekėsi pagirtinai. Tad išankstinį favoritų statusą turėję kauniečiai po pirmojo kėlinio turėjo tik 2 įvarčių pranašumą – 19:17.

Antroje rungtynių dalyje ir vėl vyko lygi bei įtempta kova, todėl neišvengta pašalinimų ir geltonų kortelių. Antrame kėlinyje vilniečių puolimas sulėtėjo ir tai leido kauniečiams jaustis užtikrinčiau. Nuskambėjus finaliniam rungtynių švilpukui, švieslentėje degė skaičiai 28:32 (17:19), kurie reiškė svečių iš Kauno pergalę.

Nugalėtojams daugiausia įvarčių pelnė Mindaugas Urbonas, atlikęs 7 taiklius metimus. Po 5 įvarčius pridėjo Vaidas Drevinskas ir Paulius Orlovskis. „Šviesos“ komandoje lyderio vaidmenį iš Valdo Drabavičiaus perėmė Lukas Balbierius. Jis šiose rungtynėse pelnė net 11 įvarčių, realizavęs ir 6 septynių metrų baudinius. Dar 7 taikliais metimais pasižymėjo Tadas Jurelevičius.

Dešimties komandų turnyre pirmauja čempionas Klaipėdos „Dragūnas“ (22 tšk.), o vicečempionai Alytaus „Almeidos–Stronglaso“ (20 taškų) rankininkai užima antrąją vietą.

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Klaipėdos „Dragūnas“ 12 11 0 1 401:277 22

2. Alytaus „Almeida–Stronglasas“ 12 10 0 2 351:266 20

3. Kauno „Granitas–Gaja–Karys“ 12 10 0 2 371:308 20

4. Vilniaus HC „Vilnius“ 12 9 0 3 346:293 18

5. Vilniaus VHC „Šviesa“ 12 6 0 6 322:313 12

6. Šiaulių „SM Dubysa–Gubernija“ 12 5 0 7 333:338 10

7. Panevėžio HC „Grifas–Sporto gimnazija–KKSC“ 12 5 0 7 276:312 10

8. Varėnos „Ūla“ 12 2 0 10 292:359 4