Sunkią pergalę Lietuvos krepšinio pirmenybėse (LKL) iškovojo Vilniaus „Lietuvos rytas“ (15 ir 2), išvykoje 90:79 (23:23, 24:14, 19:26, 24:16) palaužęs Kėdainių „Nevėžį“ (5 ir 11).

Pirmajame kėlinyje kova vyko taškas į tašką. Didžiąją dalį ketvirčio iniciatyva priklausė „Lietuvos rytui“, bet svečiai atitrūkti nepajėgė ir po 10 minučių švieslentėje degė skaičiai 23:23.

Aleksandro Trifunovičiaus auklėtinių persvara išryškėjo antrojo kėlinuko pabaigoje. Kurį laiką ant kulnų mynę „Nevėžio“ krepšininkai neišlaikė priešininkų pasiūlyto tempo ir į ilgąją pertrauką išėjo liūdnesnėmis nuotaikomis - 37:47.

Po pertraukos vaizdas aikštelėje pasikeitė. „Nevėžis“ sugebėjo pavyti nutolusius varžovus įpusėjus

kėliniui komandas skyrė vos trys taškai - 50:53. 29-ąją minutę R.Alijevas dvitaškiu galiausiai išlygino rezultatą - 61:61. Visgi prieš lemiamą rungtynių dalį „Lietuvos rytas“ pirmavo 66:63.

Tiesa, rungtynių eiga parodė, kad „Lietuvos ryto“ pranašumas buvo per mažas - likus žaisti kiek daugiau nei 5 minutes „Nevėžis“ pirmavo 71:70. Deja, tačiau kėdainiškiai nesustabdė K.Bajramovičiaus, kuris sukrovė svečiams penkių taškų persvarą - 84:79. Netrukus S.Babrauskas ir M.Gecevičius padėjo vilniečiams įgyti saugią persvarą - 88:79. Rungtynes „Lietuvos rytas“ laimėjo rezultatu 90:79.

„Lietuvos rytas“: K.Bajramovičius 27 (11 atk. kam.), M.Gecevičius 17, B.Newley (6 atk. kam.) ir A.Jomantas po 11, M.Bjelica 10.

„Nevėžis“: E.Dimša 20 (10 atk. kam.), R.Alijevas 12, L.Mikalauskas 11, E.Kalve (6 atk. kam.) ir P.Beliavičius po 10.