„Lietuvos ryto“ ekipa be didesnio vargo tiesiausiu keliu pateko į Lietuvos krepšinio lygos pusfinalį. Sekmadienį antrajame ketvirtfinalio mače vilniečiai išvykoje 93:69 sutriuškino Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkus ir laimėjo ketvirtfinalio seriją 2:0.

Pirmosios rungtynės Vilniuje baigėsi Dainiaus Adomaičio auklėtinių pergale 104:46.

Startinis „Lietuvos ryto“ penketas: O.Cookas, M.Gecevičius, G.Orelikas, D.Songaila ir J.Palaciosas.

Susitikimo pradžioje komandos apsikeitė taikliomis atakomis - 2:2. Varžovų ekipoje grėsmę vilniečių gynybai pradėjo kelti T.Jogėla, tačiau J.Palaciosas ir D.Songaila atsakė metimais iš po krepšio - 8:6 (3 min.).

M.Gecevičius smeigė tritaškį, bet „Nevėžio“ klubas pirmavo (13:16, 7 min.). A.Kavaliauskas pataikė iš vidutinio nuotolio ir po pirmojo kėlinio svečiai turėjo minimalią persvarą - 20:19.

„Lietuvos rytas“ galingai pradėjo antrąjį ketvirtį ir laimėjo atkarpą 9:0 (29:19, 12 min.). Vilniečiai neketino sustoti - S.Babrauskas pelnė septintąjį tašką iš eilės, R.Seibutis dėjimu baigė ataką ir šeimininkai buvo priversti prašyti minutės pertraukėlės (34:19, 14 min.).

Aikštėje pasirodė ir traumą išsigydęs puolėjas S.Jelovacas, kuris iš karto pasižymėjo puolime - 38:21. Po dviejų kėlinių užtikrintai pirmavo „Lietuvos rytas“ - 47:29.

Po pertraukos sostinės komanda toliau krovėsi pranašumą - 74:42. „Nevėžio“ gynėjas Š.Kulevičius bandė švelninti skirtumą (74:50, 30 min.).

Paskutinio ketvirčio pradžioje D.Adomaitis suteikė galimybę pasireikšti ir jaunajam Edvinui Šeškui, kuris pakeitė R.Seibutį.

„Lietuvos ryto“ ekipa užtikrintai įveikė varžovus 93:69 ir kitame etape susitiks su Kauno „Žalgirio“ klubu. Pirmasis pusfinalio serijos iki dviejų pergalių mačas bus sužaistas gegužės 9 dieną „Siemens“ arenoje.

„Lietuvos rytas“: J.Palaciosas 19, S.Babrauskas 15, D.Songaila (7 atk. kam., 4 rez. perd.) ir S.Jelovacas 14 (8 atk. kam.), R.Seibutis 8.

„Nevėžis“: Š.Kulevičius 20, G.Leonavičius 16, P.Butkevičius 13 (8 atk. kam.).