Džonkove (Lenkija) praėjusią savaitę vyko antrasis Lenkijos šiuolaikinės penkiakovės taurės etapas. Jame geriausiai tarp lietuvių pasirodė sidabrą suaugusių kategorijoje iškovojusi Elzbieta Adomaitytė.

Moterų varžybose E.Adomaitytė surinko 1438 taškus ir į priekį praleido tik vengrę Blanką Bauer (1456 tšk.). Trečia vieta tenkinosi dar viena vengrė Noemis Eszes (1379).

E.Adomaitytė laimėjo fechtavimo rungtį su 30 pergalių (265 tšk.), buvo 44-a plaukime (2:29.44 min., 251 tšk.), idealiai pasirodė jojimo rungtyje (300 tšk.) ir užėmė trečią vietą kombinuotoje bėgimo ir šaudymo rungtyje (11:18.71, 622).

E.Adomaitytei antra vieta atiteko ir jaunimo (iki 21 metų) kategorijoje.

Kitos lietuvės šioje kategorijoje į aukštas vietas nepretendavo, nes negalėjo startuoti jojimo rungtyje.

Vyrų varžybose Titas Puronas buvo 8-as (1478), o Nojus Chmieliauskas – 9-as (1470). Nugalėjo vengras Bence Demeteris (1528).

Jaunių (iki 19 metų) kategorijoje auksą iškovojo Lukas Gaudiešius, o bronzą – Džastinas Jasiulevičius. Merginų (iki 17 metų) varžybose bronzą pelnė Giedrė Gudelytė-Gudelevičiūtė.