Pekino sniegas vis dar nesėkmingas ten išvykusiems Lietuvos olimpiečiams. Tobulai šaudžiusi biatlonininkė Gabrielė Leščinskaitė vis dėlto nepateko į persekiojimo lenktynių rungtį, o slidininkas Tautvydas Strolia nesužibėjo savo pagrindinėje rungtyje, kur nuo lyderio atsiliko beveik 9 minutes.

Visus karščiausius Pekino žiemos olimpinių žaidynių įvykius naujienų portalo tv3.lt laidoje „Pekinas 2022“ aptarė komentatoriai Rytis Vyšniauskas ir Tautvydas Kubilius.

7,5 km biatlono sprinto rungtyje Gabrielė Leščinskaitė užėmė 63 vietą tarp 89 sportininkių. Lietuvė nė karto nesuklydo šaudydama, tačiau nepateko į persekiojimo lenktynių rungtį. Auksą iškovojo fantastišką greitį rodžiusi norvegė Marta Olsbu Roeiselanda – ji trasą įveikė per 20 min. 44,3 sek. Mūsiškė nuo nugalėtojos atsiliko 2 min. 52,8 sek.

Biatlonininkų pasirodymą Pekine apžvelgė olimpinėje tv3.lt studijoje apsilankiusi buvusi Lietuvos biatlono rinktinės narė Aliona Sosunova.

Taip pat šiandien savo jėgas Pekine išmėgino slidininkas Tautvydas Strolia. 26-erių sportininkas dalyvavo savo mėgiamiausioje 15 km klasikiniu stiliumi rungtyje ir tarp startavusių 99 sportininkų jis užėmė 83–ąją vietą. Trasoje T. Strolia užtruko 46 min. 53,1 sek.

Apžvalginę laidą „Pekinas 2022“ žiūrėkite kiekvieną žaidynių dieną 18:00 tik per tv3.lt!