aliona sosunova

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „aliona sosunova“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „aliona sosunova“.

Lietuvė vos netapo Tarptautinės biatlono sąjungos vykdomojo komiteto nare – pritrūko balso

Rugsėjo 15-18 dienomis Zalcburge (Austrija) vyko Tarptautinės biatlono sąjungos (IBU) rinkiminis kongresas, Lietuvai tapęs istoriniu. Pirmą kartą mūsų šalies atstovas pretendavo būti išrinktas į svarbiausią IBU valdomąjį organą – vykdomąjį komitetą. Pastarąjį sudaro devyni asmenys – 6 nariai, IBU prezidentas, viceprezidentas bei antrasis viceprezidentas, atsakingas už finansus. Visus juos balsuodamos renka IBU priklausančios federacijos.
2022-09-23

Atšiaurios sąlygos ar nepasiruošimas – kas lėmė prastą Lietuvos olimpiečių pasirodymą Pekine?

Šis sekmadienis nebuvo sėkmingas Lietuvos olimpiečiams. Dar anksti ryte Pekine startavo kalnų slidininkas Andrejus Drukarovas, kuris trasoje krito ir neužbaigė savo pasirodymo didžiojo slalomo varžybose. Taip pat savo olimpinę kovą tęsė biatlonininkas Vytautas Strolia, tačiau 12 km persekiojimo rungtyje lietuvis liko paskutinis. Visus karščiausius Pekino žiemos olimpinių žaidynių įvykius naujienų portalo tv3.lt laidoje „Pekinas 2022“ aptarė komentatoriai Rytis Vyšniauskas ir Tautvydas Kubilius.
2022-02-13

OLIMPINIS INTERVIU. Ar Lietuvos biatlonininkų ketveriukė pateisino viltis Pekine? Pokalbis su Aliona Sosunova

Šeštadienį Pekine ant olimpinio sniego sugrįžo Lietuvos biatlonininkai. Iš keturių 10 km sprinto rungtyje besivaržiusių lietuvių į geriausių šešiasdešimtuką pateko tik Vytautas Strolia, kuris sekmadienį dalyvaus persekiojimo rungtyje. Iš 94 gabiausių pasaulio biatlonininkų būrio tik 60 pateko į 12,5 persekiojimo lenktynes. Vienas jų – Lietuvos atstovas Vytautas Strolia, trasą įveikęs per 26 min. 22,4 sek. ir užėmęs 43 vietą.
2022-02-12

Buvusi Lietuvos biatlono rinktinės narė: „Šis sportas primena karines misijas“

Lietuvos biatlonininkų startus Pekino olimpinėse žaidynėse stebinti buvusi rinktinės narė Aliona Sosunova sako, kad tai itin daug pasišventimo reikalaujanti sporto šaka, o šeimas norinčios kurti moterys daug anksčiau baigia profesionalų karjeras nei vyrai. Plačiau Lietuvos biatlonininkų pasirodymą Pekine ir šios sporto šakos perspektyvas mūsų šalyje ji apžvelgė olimpinėje tv3.lt studijoje.
2022-02-11

Lietuvos olimpiečiams fortūna Pekine dar nesišypso: pokalbis su biatlonininke Aliona Sosunova

Pekino sniegas vis dar nesėkmingas ten išvykusiems Lietuvos olimpiečiams. Tobulai šaudžiusi biatlonininkė Gabrielė Leščinskaitė vis dėlto nepateko į persekiojimo lenktynių rungtį, o slidininkas Tautvydas Strolia nesužibėjo savo pagrindinėje rungtyje, kur nuo lyderio atsiliko beveik 9 minutes. Visus karščiausius Pekino žiemos olimpinių žaidynių įvykius naujienų portalo tv3.lt laidoje „Pekinas 2022“ aptarė komentatoriai Rytis Vyšniauskas ir Tautvydas Kubilius.
2022-02-11

Lietuvos biatlonininkės Europos čempionate nuo lyderių atsiliko ratu

Sekmadienį Italijoje pasibaigusio Europos biatlono čempionato moterų 10 km persekiojimo lenktynėse Lietuvos atstovės Aliona Sosunova ir Natalija Kočergina nuo lyderių atsiliko ratu. 48-ojoje pozicijoje startavusi 21-erių metų A. Sosunova per pirmuosius du šaudymus suklydo po kartą, o iš 50-osios pozicijos lenktynes pradėjusi 25-erių metų N. Kočergina pirmojo šaudymo metu suklydo tris kartus. Nugalėjo du kartus šaudykloje suklydusi vokietė Juliane Doell - 34 min. 54,1 sek.
2011-02-27

Lietuvos biatlonininkės Europos čempionate – tarp autsaiderių

Italijoje vykstančio Europos biatlono čempionato moterų 7,5 km sprinto lenktynėse šeštadienį Lietuvos atstovė Aliona Sosunova pranoko penkias varžoves ir užėmė 48-ąją vietą. Nugalėjo kartą šaudykloje suklydusi vokietė Juliane Doell. Ji distanciją įveikė per 23 min. 15,7 sek. 21-erių metų A. Sosunova, kuriai teko įveikti du baudos ratus, nugalėtojai pralaimėjo 4 min. 29,3 sek. Kita Lietuvos atstovė - 25-erių metų Natalija Kočergina tarp 53 dalyvių liko 50-a (+5.44,4; 6 baudos ratai.
2011-02-26

Biatlonininkė A. Sosunova žiemos universiadoje Turkijoje – penkiolikta

Erzurume (Turkija) besibaigiančių 25-ųjų pasaulinių studentų žiemos žaidynių (universiados) merginų 12,5 km bendro starto lenktynėse Lietuvos atstovė Aliona Sosunova užėmė 15-ąją vietą. Nugalėjo kartą šaudykloje suklydusi Rusijos atstovė Marija Sadilova - 42 min. 0,7 sek. 21-erių metų A. Sosunova, kuriai reikėjo įveikti keturis baudos ratus, nuo nugalėtojos atsiliko 4 min. 25,7 sek. Lenktynėse dalyvavo 23 sportininkės.
2011-02-06

Biatlonininkė A. Sosunova varžybose Austrijoje nuo varžovių atsiliko ratu

Austrijoje vykusių Tarptautinės biatlono sąjungos (IBU) taurės trečiojo etapo varžybų moterų 10 km persekiojimo lenktynėse šeštadienį Lietuvos atstovė Aliona Sosunova nuo varžovių atsiliko ratu. 21-erių metų A. Sosunova per pirmąsias dvi šaudymo serijas suklydo net keturis kartus. Nugalėjo tris kartus šaudykloje suklydusi ir tris baudos ratus turėjusi įveikti čekė Gabriela Soukalova. Ji distanciją įveikė per 31 min. 20,9 sek.
2010-12-19

Biatlonininkė A. Sosunova varžybose Austrijoje – 46–a

Austrijoje vykstančių Tarptautinės biatlono sąjungos (IBU) taurės trečiojo etapo varžybų moterų 7,5 km sprinto lenktynėse penktadienį Lietuvos atstovė Aliona Sosunova užėmė 46–ąją vietą. Nugalėjo be klaidų šaudžiusi čekė Gabriela Soukalova. Ji distanciją įveikė per 22 min. 15,8 sek. 21–erių metų A. Sosunova, kuriai teko įveikti du baudos ratus, nugalėtojai pralaimėjo 2 min. 59,1 sek.