Italijoje vykstančio Europos biatlono čempionato moterų 7,5 km sprinto lenktynėse šeštadienį Lietuvos atstovė Aliona Sosunova pranoko penkias varžoves ir užėmė 48-ąją vietą.

Nugalėjo kartą šaudykloje suklydusi vokietė Juliane Doell. Ji distanciją įveikė per 23 min. 15,7 sek.

21-erių metų A. Sosunova, kuriai teko įveikti du baudos ratus, nugalėtojai pralaimėjo 4 min. 29,3 sek.

Kita Lietuvos atstovė - 25-erių metų Natalija Kočergina tarp 53 dalyvių liko 50-a (+5.44,4; 6 baudos ratai.).

Jaunimo merginų 7,5 km sprinto lenktynes laimėjo rusė Aleksandra Alikina. Du kartus šaudykloje suklydusi sportininkė distanciją įveikė per 24 min. 5,6 sek.

17-metė Lietuvos atstovė Marija Kaznačenko tarp 55 dalyvių užėmė 50-ąją vietą (+4.54,0; 4).