Sekmadienį Italijoje pasibaigusio Europos biatlono čempionato moterų 10 km persekiojimo lenktynėse Lietuvos atstovės Aliona Sosunova ir Natalija Kočergina nuo lyderių atsiliko ratu.

48-ojoje pozicijoje startavusi 21-erių metų A. Sosunova per pirmuosius du šaudymus suklydo po kartą, o iš 50-osios pozicijos lenktynes pradėjusi 25-erių metų N. Kočergina pirmojo šaudymo metu suklydo tris kartus.

Nugalėjo du kartus šaudykloje suklydusi vokietė Juliane Doell - 34 min. 54,1 sek.

Iš 45 biatlonininkių klasifikuotos 37. Sportininkės startavo pagal šeštadienį vykusių sprinto lenktynių rezultatus.

Jaunimo merginų 10 km sprinto lenktynes laimėjo Italijos atstovė Dorothea Wierer. Tris kartus šaudykloje suklydusi sportininkė distanciją įveikė per 35 min. 24,5 sek.

17-metė Lietuvos atstovė Marija Kaznačenko taip pat buvo priversta pasitraukti iš varžybų, nes varžovės ją aplenkė ratu. sprinto lenktynėse 50-ąją vietą užėmusi mūsiškė pirmą kartą atšliuožusi į šaudyklą suklydo tris kartus.