• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Vis daugiau šalies įmonių įtiki internetine prekyba. Šiemet duris atveria būrys naujų interneto parduotuvių. Nors prekyba įsisuka pamažu - stabdo dar siauras asortimentas, reklamos stoka - bet pardavimai kyla, rašo "Verslo žinios".

REKLAMA
REKLAMA

Nors internetinė prekyba Lietuvoje dar tik pradeda įsibėgėti, tendencijos, anot specialistų, teigiamos ir artimiausius 5 metus ji, nors ir pamažu, bet augs.

REKLAMA

Į internetą žvilgsnius kreipia vis daugiau verslininkų. Tą liudija ir internete dygstančios naujos parduotuvės.

Statistikos, kiek veikia lietuviškų interneto parduotuvių, nėra. "Hansabanko" duomenimis, paslauga "Bank link'', kuri leidžia sumokėti už prekes iš interneto parduotuvių per banko internetinę sistemą, besinaudojančių interneto parduotuvių skaičius per 2006 metus išaugo nuo 50 parduotuvių iki maždaug 80-ies.

REKLAMA
REKLAMA

"Nuo 2006 m. vidurio ypač suaktyvėjo interneto parduotuvių steigimas. Verslininkai pradėjo galvoti, kaip užsidirbti iš inteneto. Sąlygos tam jau yra visos: bankai jau pasiūlę patogias atsiskaitymo galimybes už internete įsigytas prekes, spartus internetas Lietuvoje jau ganėtinai paplitęs, be to, žmonės jau išmokę naudotis e. bankininkyste ir nebijo e. prekybos“, - sako Ilja Polivanovas, UAB "Assis", kuriančios e. prekybos programinę įrangą, direktorius.

Šiemet vėl startuoja būrys naujokų. Vasarį buvo atidaryta prekybos paštu bendrovės „Hobby Hall" inteneto parduotuvė. Vien tik "Assis" savo įrangą šiemet tikisi įdiegti 20-yje interneto parduotuvių. Apie Velykas parduotuvę internete žada atidaryti kompiuterinės įrangos prekybos UAB "Fortakas".

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Po pertvarkos šiemet duris žada vėl atverti www.nails.lt - UAB "Eilorita" parduotuvė, kurioje bus prekiaujama nagų priežiūros priemonėmis, dovanoti skirta išskirtinio dizaino kosmetika.

Senbuviai irgi nesnaudžia - knygų prekybos www.super.lt ir buitinės technikos www.neriba.lt plečia asortimentą.

Statistikos duomenimis, 2006 m. I ketv. prekes ir paslaugas internetu pirko ar užsakė 2,5% šalies gyventojų, arba 5,4% internautų, rašo „Verslo žinios“.

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų