Argentinoje ir Čilėje rengiamo Dakaro ralio trečiojo etapo motociklų varžybose pirmadienį Mindaugas Slapšys (KTM) užėmė 73-iąją vietą.

Nugalėjo lyderis ispanas Markas Koma ( KTM). Jis 551 km greičio ruožą įveikė per 5 val. 18 min. 17 sek. M. Slapšys jam pralaimėjo 1 val. 24 min. 50 sek.

M. Slapšys po finišo interneto svetainei msdakar.lt teigė, kad trečiojo etapo trasa buvo greita ir vietomis smėlėta bei uolėta, todėl jis nuo pat pirmųjų kilometrų stengėsi važiuoti šiek tiek didesniu greičiu.

Balys Bardauskas („Yamaha“) užėmė 159-ąją vietą (+2:49.05).

Bendrojoje įskaitoje M. Slapšys iš 124-osios vietos pakilo į 96-ąją. Jis nuo M. Komos atsilieka 4 val. 5 min. 58 sek. B. Bardauskas yra 132-as (+5:36.59).

Tarp automobilių vairuotojų pirmadienį greičiausias buvo Kataro atstovas Naseras al Atijahas (BMW) - 4 val. 29 min. 27 sek.

Lyderiu išliko ispanas Karlosas Sainsas („Volkswagen“).

Ralio, kurį sudaro 14 etapų, dalyviai finišuos sausio 17 dieną Buenos Airėse. Lenktynininkai iš viso turės įveikti 9574 km ilgio trasą.