Ketvirtadienio naktį NBA lygoje vyko Rytų konferencijos pusfinalio serijos rungtynės. Jose Bostono „Celtics“ 95:86 (29:22; 21:21; 21:30; 24:13) pranoko Filadelfijos „76ers“ išlygino serijos rezultatą (3:3) ir grąžino Bostono ekipą į kovą lemiamoms rungtynėms.

Antrajame kėlinyje „Celtics“ jau buvo susikrovusi 16 taškų persvarą, tačiau ilgai jos neišsaugojo ir lemiamame ketvirtyje kova jau vyko taškas į tašką.

Po rungtynių pabaigoje pataikytų Jaysono Tatumo tolimų metimų „Celtics“ pradėjo tvirtai kontroliuoti šeštąsias rungtynes (87:83). Galiausiai sunkią rungtynių pradžią išgyvenęs J. Tatumas dar vienu paskutiniu tritaškiu galutinai užtvirtino savo komandos pergalę (95:84).

Filadelfijos krepšininkai nesugebėjo gerai sužaisti paskutiniame ketvirtyje, prametė 15 iš 20 metimų ir visus aštuonis tritaškius.

Tai jau antrasis „76ers“ pralaimėjimas namų arenoje šioje serijoje.

„Celtics“ gelbėtojas J. Tatumas aikštėje praleido 42 minutes, o per jas pelnė 19 taškų, atkovojo 9 kamuolius ir padavė 6 rezultatyvius perdavimus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Marcusas Smartas, kuris per 41 aikštėje praleistą minutę pelnė 22 taškus, atkovojo 7 kamuolius ir padavė 7 rezultatyvius perdavimus. .

Tuo tarpu Filadelfijos ekipoje rezultatyviausiai rungtyniavo Tyrese'as Maxey, kuris per 40 aikštėje praleistų minučių sugebėjo pelnyti 26 taškus, atkovoti 5 kamuolius ir paduoti 3 rezultatyvius perdavimus. Taip pat rezultatyviai rungtyniavo ir Joelis Embiidas, kuris per 40 žaidimo minučių pelnė 26 taškus, atkovojo 10 kamuolių ir padave 1 rezultatyvų perdavimą.

7-osios serijos rungtynės įvyks naktį iš sekmadienio į pirmadienį. Vėliau Bostono ir Filadelfijos poros nugalėtoja susitiks su Majamio ir Niujorko pusfinalio nugalėtoja.

„Celtics“: Marcusas Smartas 22 (7 atk. kam., 7 rez. perd.), Jaysonas Tatumas 19 (9 atk. kam., 6 rez. perd., 2 blok., 4 kld.), Jaylenas Brownas 17 (6 atk. kam., 4 rez. perd.), Malcolmas Brogdonas 16 (6 atk. kam., 2 rez. perd.), Robertas Williamsas 10 (9 atk. kam., 1 rez. perd.), Derrickas White'as 9 (2 atk. kam., 1 rez. perd.).

„76ers“: Tyrese'as Maxey (5 atk. kam., 3 rez. perd.) ir Joelis Embiidas (10 atk. kam., 1 rez. perd.) po 26, Jamesas Hardenas 13 (7 atk. kam., 9 rez. perd.), P.J. Tuckeris 8 (2 atk. kam., 1 rez. perd.).